piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Zestaw do nauki angielskiego - jaki ?
System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół12
TEMAT: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ?
#18926
Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Hej, mam do Was takie pytanie.
Czy ktoś z Was korzystał z jakiś zestawów do nauki angielskiego, które są dostępne do kupienia w internecie np. SuperMemo ?
Chciałabym się uczyć angielskiego sama, znam podstawy więc w myślę że najbardziej potrzebna będzie mi tylko motywacja
Czy uważacie że taka nauka na coś się zda czy raczej nie ? Czy ktoś z Was uczył się w taki sposób i zauważył efekty ?

Będę wdzięczna za odpowiedzi oraz za polecenia zestawów z których warto skorzystać

Pozdrawiam.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18990
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Ja się kiedyś uczyłem z sity. Jest tam książka i nagrania tego co w książce itp. Bardzo przydatne i jeżeli ktoś na serio podchodzi do nauki języka, to na pewno się to sprawdzi
Benek
Posty: 125
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19478
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Ja tam właśnie zamówiłem sobie w rewolucji kilka książek do gramatyki - i chyba od tej gramatyki warto zacząć. Chociaż inni znowu mówią, że lepiej się najpierw osłuchać. No nic poglądy są różne, pewnie to też zależy od predyspozycji konkretnych osób wiadomo, każdy ma inne.
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/08/01 12:46 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19479
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a), 8 mies. temu  
A ja zaczęłam chodzić na kurs plus do tego uczę się w domu, polecam
Zauważyłam u siebie dużą poprawę pod względem gramatycznym, także myślę, że powinno być dobrze pod warunkiem systematycznej nauki

Pozdrawiam.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/08/01 12:45 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19542
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Zależy czy chcesz się uczyć kompleksowo, czy zależy Ci np. na rozwoju jakiś konkretnych umiejętności. Pytam, bo ja np. podstawy spoko, jeszcze ogarniałam, ale z mówieniem było bardzo ciężko. Niedawno znalazłem w necie kurs metodą Emila Krebsa i mi pomógł przełamać barierę językową. Muszę powiedzieć jestem zaskoczona, bo rzeczywiście nauka w domu też może być bardzo efektywna. Super jest to, że uczysz się całych zwrotów, a nie tylko pojedynczych wyrazów.
No i dla mnie największym plusem jest to, że ten kurs akurat możesz robić tak trochę "przy okazji". Trwa pół godziny, więc ja go przerabiałam w drodze do pracy. Wgrałam na telefon i za lektorem przerabiałam. To jest dobre jak ma się z samodyscyplina problem, bo kurs ma się zawsze przy sobie .
Ogarek
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/05 17:29 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19644
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Na pewno warto zainwestować w różnego rodzaju książki do nauki języka. Słyszałem, że na terenie UK działa polska księgarnia, w której na pewno znajdziecie takie pozycje. Poszukajcie sobie ich na rewolucja.co.uk
Ceny książek oferowanych w księgarni są bardzo niskie. Również dostawa nie kosztuje wiele -aktualnie 1,99 funta. W razie jakichkolwiek pytań można się skontaktować z księgarnią poprzez maila lub darmową infolinię 0800 77 34 800.
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2015/09/24 18:52 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19646
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a), 6 mies. temu  
wiko, ja też zamawiam w Rewolucji . Fajną ofertę mają, naprawdę . Podoba mi się to, że ta przesyłka jest tylko za 2 funty, zawsze można zaoszczędzić. A że ze mnie prawdziwy mól książkowy, to wolę te pieniądze przeznaczyć na książke właśnie, zamiast przepłacać za dostawę.
polemika2
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19973
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Moim zdaniem jeśli chcesz się uczyć języka to najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego na androida to lerni, tam jest wszystki fiszki, rozmówki , ćwiczenia i słownik. Po kursie można dostać nawe certyfikat potwierdzający zakończenie danego poziomu kursu!
mblawacki
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/05 17:37 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20101
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 8 lat(a) temu  
cudujecie, kiedyś nie było takich rzeczy i ludzie potrafili się nauczyć angielskiego lepiej niż teraz...

trzeba chcieć i mieć samozaparcie, aplikacje się za was nie nauczą...
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20205
Re: Zestaw do nauki angielskiego - jaki ? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Aplikacje są o tyle przydatne, że są poręczne, nie zajmują dużo czasu i zawierają dużo słówek wzbogacających słownictwo, a poza tym można je czytać praktycznie wszędzie, nawet w drodze do pracy.
A wiadomo, że im więcej się zna słówek, tym nauka jakoś tak szybciej idzie.

Dobrze jest sprawdzić, która książka abo ćwiczenia od gramatyki jest najlepsza, a nie kupować ich całą stertę, której potem się nie ruszy.
Poza tym zamiast iść z buta na kurs najpierw dobrze jest czytać sobie newsy na zagranicznych portalach, starać się oglądać seriale lub filmy w oryginale albo z angielskimi napisami - to najszybszy sposób na oswojenie się z językiem mówionym, jeśli ma się opory przed rozmawianiem.
Dopiero potem warto rozważać kursy językowe.
bufftor
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Pozostałe oferty

GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...
Ink Factory Ink Factory

Ink Factory jest specjalistycznym sklepem oferującym...