piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół1
TEMAT: Tłumaczenie pracy
#20318
Tłumaczenie pracy 7 lat(a), 10 mies. temu  
Rok temu pisałam pracę licencjacką w zakresie neurobiologii i okazało się, że praca jest na na prawde wysokim poziomie- zgłosiło się do mnie parę pism naukowych. Chce przetłumaczyć swoją pracę i w oko wpadło mi [usunięto], słyszałam same superlatywy na temat ich terminowości i jakości usług. Tłumaczyliście coś wcześniej? Jakie są Wasze doświadczenia z biurami tłumaczeń?
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/05/31 08:47 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20327
Re: Tłumaczenie pracy 7 lat(a), 10 mies. temu  
Znaleźć biuro tłumaczeń to żaden problem. W necie masz tego kupę, wystarczy poczytać komentarze o danej firmie i tyle. A jeżeli nie to sam możesz wrzucić ogłoszenie, jest wiele stron ogłoszeniowych, ze szukasz biura tłumaczeń, napisać do czego i sami się do ciebie zgłoszą. Później wybrać to które będzie wydawało ci się najlepsze i dogadać szczegóły co do kosztów
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...
Natura Beauty Lab (Kosmetyki i perfumy)
Kosmetyki Naturalne marek Polskich i zagranicznych!...