piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





System edukacji w Wielkiej Brytanii. Studia, college i inne szkoły. Zapisanie, proces rekrutacji. Masz pytanie? - zadaj je na forum...
W dół1
TEMAT: Co teraz czytacie?
#19420
Co teraz czytacie? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Nie było jeszcze takiego wątku, a wg mnie jest on bardzo potrzebny. Co obecnie czytacie? Jaka książka zrobiła na was ostatnio największe wrażenie?
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19434
Re: Co teraz czytacie? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Prawo matki - fajna wciągająca książka.
Jeżeli lubicie książki podróżnicze to na 100% zainteresujecie się książką pt. "Australia. Gdzie kwiaty rodzą się z ognia M. Tomalika. Autor jest podróżnikiem i pisze o troche innej Australii jaką znamy. Ostatnio wciągnęła mnie też "Sprzedana Moja historia" Hayes Sophie. Mają tam ją w dobrej cenie, a dostawa to niecałe 2 funty. Świetna książka, wciągająca - no i przestroga przed naiwnością.
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 11:43 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19445
Re: Co teraz czytacie? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Okazało się, że moje dziecko ma problemy z pisaniem wynikające nie tylko z dwujęzyczności. Znalazłam w polskiej księgarni na wyspach - Rewolucja książkę "100 i więcej pomysłów jak pomóc dziecku z dysleksją" Póki nie jest duże muszę pracować z nim jak najwięcej.
uleule
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19468
Re: Co teraz czytacie? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Ja ostatnio bardzo dużo czytam książek o tematyce edukacyjnej - szkole angielski. I w sumie jak poprzednik mogę napisać, że na wyspach jest już kilka księgarni internetowych z Polskimi książkami. Wiem jak się sprowadziłem w 2005 roku to nie było to tak łatwo dostępne, a teraz chociażby ta wspomniana księgarnia rewolucja z której już kilkukrotnie zamawialiśmy i to praktycznie świeże pozycję.
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19484
Re: Co teraz czytacie? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Dokładnie takie miejsca jak księgarnia rewolucja to dla emigrantów pewnego rodzaju ułatwienie życia i zmniejszenie tej tęsknoty za językiem polskim. A jak ktoś nie lubi czytać to też można zamówić sobie audiobook'a - oprócz dużej oferty na polskie książki w rewolucji mają całkiem spory wybór tego typu audiobooków właśnie.
Gaho
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/08/01 12:42 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19629
Re: Co teraz czytacie? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Nie czytam tak dużo, żeby tęsknić za polskimi książkami, tym bardziej, że jest duży wybór angielskich. Ale co innego dzieciaki. Od kiedy jestem mamą to moje priorytety trochę się zmieniły, tym bardziej, że chcę, aby moje dziecko mówiło poprawnie po polsku Właśnie w tej księgarni Rewolucja znalazłam mnóstwo ciekawych pozycji, z których mogę moje dziecko uczyć polskiego. Bardzo mnie to cieszy bo wysyłka też była niedroga.
nataliar
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19745
Re: Co teraz czytacie? 8 lat(a), 5 mies. temu  
Hej, mowisz o ksiegarni ? Jesli tak, to ja rowniez u nich zamwiam ksiazki. Wychodzi naprawde taniej niz w zwyklych ksiegarniach, a i dostep jest o wiele wiekszy i szybsza dostawa.
Ajlar
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/16 16:44 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21248
Re: Co teraz czytacie? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Ja przeważnie czytam książki, z których mogę się coś ciekawego dowiedzieć z dziedziny psychologii albo reklamy, bo to akurat mnie interesuje. W księgarni Rewolucja co piątek jeden wybrany tytuł jest przeceniony od 30% do 50%, także się opłaca, chociaż i tak ceny mają dobre.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21275
Re: Co teraz czytacie? 7 lat(a), 6 mies. temu  
Ja czytam Harry Potter z moim dzieckiem
zaczarowana

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21417
Re: Co teraz czytacie? 7 lat(a), 6 mies. temu  
Nie ukrywam, że czytanie książek jakoś nigdy mnie nie porywało. Ale za to lubię poczytać mądre, przydatne artykuły i gazety
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Pozostałe oferty

Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...
Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...