czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Przeprowadzka do Anglii z Polski
Rozmowy na temat mieszkań i nieruchomości - wynajem, zakup, porady i formalności. Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół12
TEMAT: Przeprowadzka do Anglii z Polski
#19547
Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 7 mies. temu  
Potrzebujemy przewieźć trochę rzeczy z Polski do Anglii w związku z tym, że sprowadzam tu rodzinę. Możecie kogoś polecić do przewiezienia rzeczy (sprzęt rtv, agd, ciuchy i artykuły codziennego użytku).
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19559
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 7 mies. temu  
Jeżeli przeprowadzka obejmować będzie także rzeczy wielkogabarytowe jak meble, łóżka, fotele, stoły, krzesła, obrazy jakiś większy sprzęt rtv-agd, to mógłbym polecić besto relocations. Robią to dosyć szybko i sprawnie. Z tego co pamiętam, to wycena robiona jest indywidualnie, tu masz do nich linka...
Napisz maila z zapytaniem.
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/08/29 13:29 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19739
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 5 mies. temu  
Tutaj masz dobrą firmę od przeprowadzek - edinburgh-removals.net - korzystałem z ich usług jak wracałem z Anglii do Polski - nic nie zginęło, nie uszkodzili mebli, a ceny też mają przystępne.
milyalan
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/05 17:36 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19862
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 3 mies. temu  
To zależy co komu nic nie zginęło?! Uważaj na firmy przewozowe bo czesto gesto niezłe kombinują. Ja mam złe doświadczenia.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19935
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 2 mies. temu  
A ja mam bardzo dobre doświadczenia z zbyszektrans. Przewoziliśmy zarówno ciuchy i rzeczy codziennego użytku jak i rowery i sprzęt agd i rtv. Wszystko dotarło w całości i dobrze zabezpieczone. Wszystko zależy od firmy. Tą polecam. Wysyłamy teraz czasami przez nich paczki do Polski.
Wydra
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/25 14:20 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19956
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Jakas profesjonalna i sprawdzona firma przeprowadzkowa przychodzi mi do głowy. Gdyby był problem z dowozem na lotnisko, to mam namiary na firmę świadcząca tego typu usługi - akurat z Łodzi, ale inne miasta tez obsługują.
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/05 17:35 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19968
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
A propo przeprowadzki z polski do anglii to mogę polecić serwis AngliaPolska.pl - My przy przeprowadzce wysyłaliśmy swoje rzeczy dzięki tej firmie i było wszystko w należytym porządku. Co do większych gabarytów to już trzeba dopytać obsługę bo nie wysyłaliśmy nic dużego...
MarkKowal87
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/05 17:33 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20190
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 7 lat(a), 11 mies. temu  
temat dawny, ale gdyby ktoś szukał polecam firmę Londyńczyk [Link został usunięty]
markarl

Ostatnio zmieniany: 2016/07/12 17:39 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20361
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 7 lat(a), 9 mies. temu  
Ja przenosiłam się z Polski do Anglii. Znalazłam firmę specjalizującą się w przeprowadzkach zagranicznych [Link został usunięty]. Często jeżdżą na wyspy. Wszystko spakowali do swoich pudeł a w nowym domu rozpakowali wg planu.Mieli też specjalny samochód do przewiezienia fortepianu.
uleule
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:22 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20404
Re: Przeprowadzka do Anglii z Polski 7 lat(a), 9 mies. temu  
Czemu nie przeslać [Link został usunięty] paczki do polskipaczki do polski używajać firmy europaka? Mają w tym miesiącu podobno niższe ceny.
pawelgniewski
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:24 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Apteki i suplementy)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...