środa, 17 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół12
TEMAT: Ubezpieczenie auta?
#19023
Ubezpieczenie auta? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Szukam jakieś porządnej i nie drogiej ubezpieczalni. Czy możecie polecić mi coś sprawdzonego? Nie chcę płacić 1500 rocznie na samo ubezpieczenie, a tyle mi wychodzi jak sprawdzałem.
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19025
Re: Ubezpieczenie auta? 9 lat(a), 2 mies. temu  
Wysokość ubezpieczenia jest zależna od kilku czynników, m.in.

- jak długo masz prawo jazdy
- czy jest to prawko polskie czy brytyjskie
- czy masz jakieś zniżki
- no i oczywiście na jakie auto chcesz ubezpieczenie (pojemność silnika)

Najlepiej jest sobie wejść na "moneysupermarket", wypełnić wszystkie pola i wyświetli Ci się kilka ubezpieczalni z proponowanymi cenami za ubezpieczenie.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19428
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 9 mies. temu  
Moje zdanie jest takie, że najlepiej zajrzeć tutaj (link usunięty) i wypełnić formularz wyceny. Tym sposobem można mieć tanie i dobre ubezpieczenie. Warto jednak pamiętać, że najtańsza wersja nieraz nie obejmuje wszystkich zdarzeń.
piter29
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/13 11:41 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19552
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Na początku naszej przygody z autem i ubezpieczeniem musimy przełknąć goryczkę wysokiego ubezpieczenia przez pierwsze 2-3 lata kiedy jest ono dość wysokie. Później już jest coraz lepiej.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19601
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ja mogę serdecznie polecić Friendly Car Insurance - mam prawo jazdy niecałe 4 lata a utargowałem z nimi dodatkową zniżkę do tego co miałem w wysokości około 150 funtów.
Odradzam wyszukiwarki ubezpieczeń - zalewają mnie teraz reklamami ...
Jan83
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19638
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ja korzystam z polisadirect.co.uk Wybierają Ci najtańsze ubezpieczenie z możliwych. Nie musisz tracić czasu na samodzielne szukanie i porównywanie cen. Jedynce co trzeba zrobić to wysłać formularz ze stronki do darmowej wyceny. Sprawdzony sposób. Polecam.
5latwuk
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19664
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Jeśli chodzi o ich ubezpieczenia to są chyba najtańsze. polisadirect ma na względzie różnice w walutach i na pewno wychodzi mniej u nich niż normalnie w Anglii. Ja byłam zadowolona z oferowanego mi ubezpieczenia.
natola
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19708
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Korzystaliśmy z polisadirect i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że samemu nie znajdzie się tańszego ubezpieczenia.
plusik
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/23 08:35 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19715
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Ja korzystam ze sprawdzonej już dla mnie firmy, Polisa Direct i tak samo ubezpieczałam np. samochód w Anglii i każde ubezpieczenie od nich dobrali mi na możliwie najkorzystniejszych warunkach.
jolkajolka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19770
Re: Ubezpieczenie auta? 8 lat(a), 5 mies. temu  
Ubezpieczyłem się w Polisa Direct i jestem bardzo zadowolony. Tanio i solidnie. A co ważne to oni mnie ubezpieczali. Tak więc zero problemów.
johnny90
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 13:39 Przez johnny90.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

JK Advice Centre
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate kredytowa...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Pozostałe oferty

Budget Air Budget Air
Wyszukiwarka i porównywarki cen biletów lotniczych,...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...
cottages4you cottages4you
Cottages4you oferuje ponad 9000 domków do wynajęcia na...