piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół1
TEMAT: Wynajem auta w Polsce
#22205
Wynajem auta w Polsce 5 lat(a), 4 mies. temu  
Jaką wypożyczalnię samochodów polecicie? Niedługo wracam do Polski na kilka dni i chciałabym wynająć sobie na lotnisku auto.
annanina
Posty: 149
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22206
Re: Wynajem auta w Polsce 5 lat(a), 4 mies. temu  
Nie wiem w jakim mieście chcesz wynając auto,ale polecam Ci tę stronkę:
www.taniwynajemaut.pl - będziesz mogła porównać sobie oferty kilku wypożyczalni samochodów i dzięki temu wybrać najkorzystniejszą opcję. Przy wynajmie oprócz ceny zwróć uwagę na ubezpieczenie. Wypożyczalnie często oferują dodatkowe ubezpieczenie rozszerzające ubezpieczenie CDW oraz TP, które całkowicie znosi ryzyko poniesienia przez wynajmującego kosztów w przypadku kolizji lub kradzieży. Dzięki temu w przypadku nieprzewidzianego wypadku, nie będziesz ponosiła żadnych dodatkowych kosztów.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22389
Re: Wynajem auta w Polsce 3 lat(a), 6 mies. temu  
Oj powiem Ci,że byłem w podobnej sytuacji niedawno. Szukałam auta na wynajem dla brata, który przyleciał do Polski z rodzinką. Niby wypożyczalni w Gdańsku w którym auta szukałam jest wiele, ale ceny są dość wysokie ( szczególnie, że brat chciał wynając auto na ponad tydzień....). Już taniej widziałem samochody w Grecji czy w Hiszpanii - brat szukal auta dobrej klasy ale nie chciał niepotrzebnie przepłacać.
w koncu wynajałem im samochód w wypożyczalni Vip Car Rental. Porządne nowe auto, w dobrym stanie. Nie było równiez drogo
www.vipcarrental.pl/

Daję na nich namiary.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
HOUSE (Polskie sklepy i hurtownie)
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...