sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Od prawa jazdy po zakup swojego auta, czyli wszystko o motoryzacji w UK. Forum dla fanów 4 kółek jak i dla początkujących kierowców...
W dół12
TEMAT: Samochód dla kobiety
#12740
Re: Samochód dla kobiety 12 lat(a), 2 mies. temu  
a wracając do tematu aua dla kobiety to polecam wszystko co małe i zgrabne czyli: Opel (vauxhall) Corsa, Peugeot 206, Citroen C2 i C3, Renault Clio, Twingo itp.
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12968
Re: Samochód dla kobiety 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
nie rozumiem czemu małe? ja wole sportowe
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13905
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 11 mies. temu  
czyli Jaguar bo duże i sportowe?
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14045
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 11 mies. temu  
Bo zawsze jak przed nami auto jedzie jakoś dziwnie to zawsze za kierownica siedzi kobieta albo starsza osoba
lukas

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14057
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 11 mies. temu  
Najlepsze to kiedyś były maluchy
niunia1369

Ostatnio zmieniany: 2012/05/21 17:56 Przez .Powód: Usunięta reklama
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14073
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 11 mies. temu  
lukas napisał:
Bo zawsze jak przed nami auto jedzie jakoś dziwnie to zawsze za kierownica siedzi kobieta albo starsza osoba
nie zawsze kobieta mnie ostatnio murzyn w czarnej beemce wyjechał przed auto bo zachciało mu się zawracać przed skrzyżowaniem tylko zapomniał popatrzeć w lusterka i gdyby nie to, że pod noga miałem zapas koników byłbym go zabił gdybym próbował hamować
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14221
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 10 mies. temu  
lukas napisał:
Bo zawsze jak przed nami auto jedzie jakoś dziwnie to zawsze za kierownica siedzi kobieta albo starsza osoba

Skąd wiesz że jadący za Tobią nie myslą podobnie? hahah
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14748
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mam malutkie autko. Niestety musiałam wziać na nie nie kredyt samochodowy w uk, ale wolałam kupić sobie nowe, niż używane. wydaje mi się, że dla kobiety małe i nwoe jest najlepsze: za szybko nic się nie popsuje, nie trzeba przy nim grzebać, a jak małe to i poręczne.
AnnaZ
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14762
Re: Samochód dla kobiety 11 lat(a), 8 mies. temu  
nowe, nie znaczy, ze sie psuc nie bedzie, chyba, ze kupilas japonczyka (honda, nissam), to problemow dlugo miec nie bedziesz pod warunkiem, ze dbac o autko tez bedziesz
Nemo
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
Cleaners in Dulwich Ltd (Praca stała i dodatkowa)
Nasza firma sprzątajaca działa na rynku londyńskim od 15...
TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...