środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Chcę wygrac w lotto!!!!
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12345
TEMAT: Chcę wygrac w lotto!!!!
#15474
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
A w PL 50 mln do podziału
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15503
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
Wygrał ktoś?
różyczka
Posty: 135
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15512
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
Da się wyliczyć conieco. Oczywiście wszystko opiera się o statystykę i prawdopodobieństwo więc nie można stwierdzić, ze konkretne liczby na 100% będą, ale da się zwiększyć szanse na wygraną. Są w Polsce ludzie, którzy mają zakaz gry w lotto z uwagi na ich częstotliwość wygranych. Czytałem historię pewnego profesora matematyki, który już do odbioru nagrody wysyłał obcych ludzi, bo jego rodzinie też nie chcieli wypłacać pieniędzy.
holycrom
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15530
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
napisze krótko - to jest niemożliwe. Nawet jeżeli ktoś miałby zakaz to idzie do innego członka rodziny. Poza tym losowość liczb jest nie do przewidzenia, a jednyną szansą na wygranie jest obstawienie 100% możliwości tylko wtedy ceny kuponów mogą przewyższać wygraną. Ostatnio byłaby szansa żeby zarobić w kumulacji wypuszczając wszystkie kupony ale wygrana nie poszła do jednego gracza wiec też nie najlepiej
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15533
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
Tak jak napisałem, członkom jego rodziny nie chcieli już wypłacać. Może dla nas się to wydaje dziwne, ale prawdopodobieństwo jest bardziej zaawansowaną częścią matematyki i sęk w tym że liczby nie rozkładają się statystycznie równo na wszystkie możliwe do wylosowania. Są pewne odstępstwa, które da się badać.
Skrajnie prosty przykład:
rzut monetą. Mając do wyboru tylko orzeł i reszkę, mamy po 50% szans na to że wypadnie to lub to. Jak wypadnie orzeł, to znowu mamy po 50% szans że będzie orzeł lub reszka, ale z drugiej strony szansa na to, że będzie 2 razy orzeł pod rząd jest mniejsza niż, to że nie wypadnie 2 razy pod rząd orzeł. Jak już się zdarzy, że orzeł wypadnie 10 razy z rzędu, to mamy większą szansę, że wypadnie reszka, pomimo, że zwykłe prawdopodobieństwo mówi że nadal jest 50 na 50.

Na lotto działają te same prawa, wzory są tylko trudniejsze.
holycrom
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15561
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
holycrom napisał:
Tak jak napisałem, członkom jego rodziny nie chcieli już wypłacać. Może dla nas się to wydaje dziwne, ale prawdopodobieństwo jest bardziej zaawansowaną częścią matematyki i sęk w tym że liczby nie rozkładają się statystycznie równo na wszystkie możliwe do wylosowania. Są pewne odstępstwa, które da się badać.
Skrajnie prosty przykład:
rzut monetą. Mając do wyboru tylko orzeł i reszkę, mamy po 50% szans na to że wypadnie to lub to. Jak wypadnie orzeł, to znowu mamy po 50% szans że będzie orzeł lub reszka, ale z drugiej strony szansa na to, że będzie 2 razy orzeł pod rząd jest mniejsza niż, to że nie wypadnie 2 razy pod rząd orzeł. Jak już się zdarzy, że orzeł wypadnie 10 razy z rzędu, to mamy większą szansę, że wypadnie reszka, pomimo, że zwykłe prawdopodobieństwo mówi że nadal jest 50 na 50.

Na lotto działają te same prawa, wzory są tylko trudniejsze.




Skoro jesteś taki pewien swego, to czemu sam sobie tego nie wyliczysz?
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15610
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
Powiedziałem, że wzory są trudniejsze, nie powiedziałem/napisałęm, że jestem je w stanie rozwiązać.;P
holycrom
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15630
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
Gdyby wszystko było takie proste, to nie miałoby to najmniejszego sensu
Kris
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15648
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
Ja teżżż
viola_
Posty: 32
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15649
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 5 mies. temu  
"Zaledwie 4 mln. , chciałbym mieć "zaledwie" taką kwotę"
Mój wpis tyczył sie tego
viola_
Posty: 32
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Pozostałe oferty

TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...