sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Chcę wygrac w lotto!!!!
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12345
TEMAT: Chcę wygrac w lotto!!!!
#15741
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 4 mies. temu  
holycrom napisał:
Tak jak napisałem, członkom jego rodziny nie chcieli już wypłacać. Może dla nas się to wydaje dziwne, ale prawdopodobieństwo jest bardziej zaawansowaną częścią matematyki i sęk w tym że liczby nie rozkładają się statystycznie równo na wszystkie możliwe do wylosowania. Są pewne odstępstwa, które da się badać.
Skrajnie prosty przykład:
rzut monetą. Mając do wyboru tylko orzeł i reszkę, mamy po 50% szans na to że wypadnie to lub to. Jak wypadnie orzeł, to znowu mamy po 50% szans że będzie orzeł lub reszka, ale z drugiej strony szansa na to, że będzie 2 razy orzeł pod rząd jest mniejsza niż, to że nie wypadnie 2 razy pod rząd orzeł. Jak już się zdarzy, że orzeł wypadnie 10 razy z rzędu, to mamy większą szansę, że wypadnie reszka, pomimo, że zwykłe prawdopodobieństwo mówi że nadal jest 50 na 50.

Na lotto działają te same prawa, wzory są tylko trudniejsze.


A skąd wiemy, że jak będzie 2 razy orzeł pod rząd jest mniejsza niż, to że nie wypadnie 2 razy pod rząd orzeł. Bo dla mnie szansa jest taka sama a w podswiadomości nam się tylko wydaje że jest mniejsza.
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15794
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 4 mies. temu  
To jest tylko gra i chyba nie ma złotego środka na wygraną.
Benek
Posty: 125
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15820
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 3 mies. temu  
Ja mimo wszystko mam cichą nadzieję, ze w nowym roku trafi mi sie jakaś mala wygrana
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15911
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 3 mies. temu  
Przez mała wygrana masz na mysli co najmniej 1 milion?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#15955
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 2 mies. temu  
mam pewny sposob na to jak wygrac w lotto , szczegolowy opis wysylam po wplacie na konto
contador
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16041
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 11 lat(a), 2 mies. temu  
contador napisał:
mam pewny sposob na to jak wygrac w lotto , szczegolowy opis wysylam po wplacie na konto


Hehehe dobre
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19183
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Sama wygrana w totka to fajna rzeczy. Sam o tym kiedyś marzyłem - ale w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że trafienie 6 w totka jest niemożliwe. Tzn możliwe, ale prawdodpodobieństwo to wyklucza. Poza tym tutaj macie historię gościa który wygrał LINK. Sami oceńcie czy też tak byście chcieli.
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19291
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 8 lat(a), 12 mies. temu  
Nie sposób nie wysłać losu, jak wiadomo, ze jest dużo do wygrania

Ja wysyłam tylko jak są Mega Friday w Euro Millions
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19390
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 8 lat(a), 10 mies. temu  
Ciekawe czy jakiś Polak wygrał cos konkretnego?
arkadius

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19427
Re: Chcę wygrac w lotto!!!! 8 lat(a), 9 mies. temu  
Przez jakiś czas obstawialiśmy ze znajomymi te same liczby. Mieliśmy tylko kilka razy 3 i nic więcej. To jest tylko gra...
piter29
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
National National Car Rental
Oferujemy korzystne ceny za wynajem pojazdów we...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...