czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół123
TEMAT: Zakupy!!!
#16186
Re: Zakupy!!! 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja uwielbiam zakupy. Najbardziej lubię kupowac kosmetyki i ubrania. Po ciuchy wybieram się zazwyczaj na Oxford Street - tam jest wszystko, czego potrzebuję. Kosmetyki lubię kupować na Kamyku, bo są polskie marki i jest taniej. Lubię wydawać też pieniądze na dodatki do wnętrz
Aga_jaga
Posty: 27
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16199
Re: Zakupy!!! 11 lat(a) temu  
Aga_jaga napisał:
Ja uwielbiam zakupy. Najbardziej lubię kupowac kosmetyki i ubrania. Po ciuchy wybieram się zazwyczaj na Oxford Street - tam jest wszystko, czego potrzebuję. Kosmetyki lubię kupować na Kamyku, bo są polskie marki i jest taniej. Lubię wydawać też pieniądze na dodatki do wnętrz


A oprócz ciuchów i kosmetyków kupujesz coś jeszcze?
nieznany
Posty: 52
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16429
Re: Zakupy!!! 10 lat(a), 11 mies. temu  
Najchętniej wybrałbym się do sklepu elektronicznego na zakupy, bo w przeciwieństwie do dziewczyn nie przepadam za tymi sklepami z ubraniami ;/
Kris
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17193
Re: Zakupy!!! 10 lat(a), 5 mies. temu  
Mi czasem zakupy psują humor bo jestem bardziej zmęczona po nich niż zadowolona
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17283
Re: Zakupy!!! 10 lat(a), 4 mies. temu  
Nie lubię świątecznego szału i tego całego przepychu, normalne zakupy robię tylko wtedy jak czegoś potrzebuje.
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17284
Re: Zakupy!!! 10 lat(a), 4 mies. temu  
Niki1983 napisał:
Nie lubię świątecznego szału i tego całego przepychu, normalne zakupy robię tylko wtedy jak czegoś potrzebuje. Normalnie mam to samo, a to sie dopiero zaczyna.
Gregory

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18237
Re: Zakupy!!! 9 lat(a), 8 mies. temu  
Ja zawsze na poprawę humoru sobie coś nowego kupię, duzo pracuję i czasem ogarnia mnie czarna rozpacz bo tyle mi z życia umyka. właśnie dzięki zakupom poprawiam sobie nastrój i tlumaczę, że gdybym nie pracowała nie byloby mnie stać na to-czy tamto. Uwielbiam sukienki, wydaje mi się, ze do biura są najodpowiedniejsze. Zamawiam przez internet bo jak skończe pracę to już wszystkie sklepy pozamykane są i nie mam kiedy...Znajazłam stronę sklepu Sugarfree i tak sobie zawsze zakupie jakąś nową sukienke z kolekcji.
Emilka23
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18246
Re: Zakupy!!! 9 lat(a), 8 mies. temu  
a ja nie cierpie zakupów i dzikich tłumów
Mikicińska
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19487
Re: Zakupy!!! 8 lat(a), 8 mies. temu  
Ubrania oczywiście, chociaż teraz jestem na stronie księgarni rewolucja i wybieram jakieś polskojęzyczne książki, których mają całkiem sporo, typowo polska księgarnia - http://www.rewolucja.co.uk/ w zasadzie to jak ktoś chce poczytać to może sobie poszukać u nich ewentualnie zadzwonić na infolinie i się podpytać.
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19570
Re: Zakupy!!! 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ubrania o tyle ciężko kupić przez internet, bo nie wiesz jak będziesz w tym wyglądał
somas
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...