piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Karta kredytowa
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Karta kredytowa
#17966
Karta kredytowa 9 lat(a), 9 mies. temu  
Czy może ktoś jest w temacie kart kredytowych? Chciałabym ubiegać się o kredyt na dom, ale nie mam żadnej historii kredytowej itp., a wszyscy znajomi mówią mi, że potrzebuje kartę kredytowa żeby zbudować sobie zdolność kredytową. Dodam, że mieszkam tu już 10 lat, czy to jest niezbędne? Czy bez tego bank nie da mi kredytu?
Mloda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17975
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 9 mies. temu  
Wiadomo, że lepiej ją mieć bo zawsze to jesteś bardziej wiarygodna. Ale z drugiej strony jeżeli masz stałą pracę itp. to bank normalnie powinien udzielić Ci kredytu.
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17987
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 9 mies. temu  
Zdecydowanie tak. Mając kartę kredytowa budujesz swoją wiarygodność i łatwiej później o kredyt.
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18033
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 9 mies. temu  
Karta kredytowa daje duzo możliwosci, nie tylko pomaga nam w stworzeniu historii kredytowej, ale również pozwala nam na wieksze inwestycje wiec warto ja miec
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18080
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 9 mies. temu  
Osobiście nie znam się na kartach kredytowych i wole się ich wystrzegać
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18088
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 9 mies. temu  
My staramy się o kredyt chociaż nie posiadamy karty kredytowej
Justyna86
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18160
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 8 mies. temu  
Panowie nie polecam. Ja już miałem małżonka tak zaszalała że po spłacie zrezygnowałem
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18202
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 8 mies. temu  
Moze małżonka nie wiedziała, że potem się spłaca kartę kredytową i zaszalała na zakupach Ogolnie karty są bardzo przydatne trzeba tylko umiejetnie z nich korzystać
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18409
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 6 mies. temu  
nowakp napisał:
Panowie nie polecam. Ja już miałem małżonka tak zaszalała że po spłacie zrezygnowałem

W tym wypadku to nie karta okazała się zagrożeniem Mimo wszystko to dobra sprawa i często ułatwia życie
Benek
Posty: 125
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18411
Re: Karta kredytowa 9 lat(a), 6 mies. temu  
Historia kredytowa a karta kredytowa to dwie rozne sprawy. Historie kredytowa masz posiadajac konto i z niego korzystajac. Krotka mowiac to jest to jaki masz ruch na koncie. Ile kasy na nie woplywa i ile wychodzi. Dobrze jest miec wszystkie rachunki oplacane z konta, najlepiej na DD bo wtedy widac ile i za co no a do tego oczywiscie wszystkie mozliwe dochody na konto. karta kredytowa nie ma tu nic do rzeczy i lepiej z nia uwazac bo potem dochodzi sie do mo0mentu ze splaca sie same odsetki. Przy zakupie domu lub raczej kredytu na dom najwazniejszy jest dobry doradca kredytowy bo jest w stanie zalatwic mortgage na duzo lepszych warunkach niz mozna dostac od wlasnego banku.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Pozostałe oferty

alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
Contact for Lenses Contact for Lenses
Soczewki kontaktowe w niewiarygodnie niskich cenach -...
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...