czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Polsat cyfrowy???
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Polsat cyfrowy???
#18173
Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Mam pytanie, czy da się podpisać umowe na odległość np. z cyfrowym Polsatem, czy obecność w PL jest wymagana? Dzieki za odpowiedzi!
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18180
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Nie ma możliwości podpisania umowy na odleglość. Musisz leciec do Polski i iść do punktu cyfrowego polsatu i podpisac umowe na miejscu. Sprawdz tylko dobrze dekoder bo mi trafil się wadliwy, a nie mam możliwości leciec teraz żeby go wymienić.
Uczennica
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18186
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 8 mies. temu  
a z tego co sie orientuje, swego czasu wesja oficjalna glosila ze platwormy cyfrowej polsat mozna uzywac tylko i wylacznie na terenie RP a ewentualne wywozki sa nielegalen ale oczywiscie nikt tego nigdy nie egzekwowal ani nie sprawdzal.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18187
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 8 mies. temu  
widze ze tutaj ludzie malo wiedza. wpisz sobie w google Polska TV UK. Znajdziesz mase miejsc, gdzie kupisz (podpiszesz) umowe przez telefon i dostaniesz dekoder i bedziesz mogl sobie ogladac Polskie TV. Ja tak mam od 4 lat NC+ a wczesniej N. Doskonale na infolinii wiedza, ze z UK dzonie
GregskiUK
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18211
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja też widzę, że tutaj ludzie mało wiedzą bo taki zakup itp. jest nie legalny. Co innego, że jest taki handel prowadzony, a co innego, że jest to nie do końca legalne. Narkotyki też można kupić, ale czy to znaczy, że jest to dozwolone?
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18271
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja wiem tyle, że w UK można podpisać umowę z polsatem cyf. w zupełnie legalny sposób świadczą oni usługi również na tym terenie.
Perliczka18
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/08/26 11:10 Przez krystian.Powód: Usunięcie reklamy
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18326
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Kowboj napisał:
Ja też widzę, że tutaj ludzie mało wiedzą bo taki zakup itp. jest nie legalny. Co innego, że jest taki handel prowadzony, a co innego, że jest to nie do końca legalne. Narkotyki też można kupić, ale czy to znaczy, że jest to dozwolone?


Kolega ma racje
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18327
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 6 mies. temu  
kupowalam nowy kontrakt z polsatu - wyslali mi umowe do podpisania na polski adres+ nowy dekoder - akurat bylam na wakacjach wiec odebralam
Kama76
Posty: 34
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18389
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Kama76 napisał:
kupowalam nowy kontrakt z polsatu - wyslali mi umowe do podpisania na polski adres+ nowy dekoder - akurat bylam na wakacjach wiec odebralam


Chyba podpisywałaś No i tak to wygląda, jeżeli ktoś płaci to nikt nikomu problemów robił nie będzie
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18402
Re: Polsat cyfrowy??? 9 lat(a), 6 mies. temu  
sorry, kupowalam w sensie bralam.
nowy kontrakt bralam od polsatu, nie przez posrednikow i nic za niego nie placilam
Kama76
Posty: 34
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Pozostałe oferty

Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
Holy Tours (Biura podróży i wczasy)
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours...
Lufthansa Lufthansa
Sprawdź aktualne promocje w jednej z wiodących...