czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jaki tablet?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Jaki tablet?
#18730
Re: Jaki tablet? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Ostatnio z racji tego, że byl black friday w argosie byly tanie tablety lenovo chyba, dla dziecka jak znalazł.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18749
Re: Jaki tablet? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Jakie są najważniejsze rzeczy na ktore trzeba zwracać uwagę przy zakupie? Bo wymienienie samej marki czy modelu zupełnie nic mi nie mówi, a chodzi o parametry i możliwości tego sprzetu. Będę wdzięczny za podpowiedzi
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18752
Re: Jaki tablet? 9 lat(a), 3 mies. temu  
wedlug mnie to zeby mialy jak najwiecej GB pamieci bo wiekszosc instaluja wszystkie aplikacje do pamieci wewnetrzej i po chwili zrobi sie taki syf ze nic nie pojdzie uciagnac nawet jak zainstalujesz katre pamieci. Do tego os androin, windows lub mac.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18815
Re: Jaki tablet? 9 lat(a), 3 mies. temu  
Ja ogólnie bym nie oszczędzał na twoim miejscu, bo cena przeloży się bardzo szybko na jakość. Już się raz naciąłem i wystarczy teraz wolę dołożyć.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19202
Re: Jaki tablet? 9 lat(a) temu  
A ja jestem zdania,że bardzo dobry. Owszem laptop jest to niezbędna rzecz ale tablet jako uzupełnienie również bardzo dobrze się sprawdza.Szczególnie w podróży. Myślę,że jest to dobry prezent dla dziecka.Nie wiem czy któryś dzieciak by się z niego nie cieszył.
Przed wyborem konkretnego polecam zerknąć sobie do rakingów: lepsze.co/ranking/tablety-2 - na stronie obecnie znajdziecie sobie porównanie.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19207
Re: Jaki tablet? 9 lat(a) temu  
Ja też mam Lenovo i jest zadowolony.
kubiszon
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19235
Re: Jaki tablet? 8 lat(a), 12 mies. temu  
W pracy mam Lenovo, a w domu Della i oba sprawdzają się nieźle.
kwa
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19567
Re: Jaki tablet? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Bardzo ważna jest również pamięć. Wiele osob nie zwraca na to uwagi i kupi sobie na przykład tablet z pamięcią 512 Mb . To bardzo mało i nie wystarczy do wygodnego codziennego korzystania ze sprzętu. Warto jest zainwestować w coś mocniejszego. Jakiś czas temu kupowałem sobie tablet oraz obowiązkowo zainwestowałem w 2 GB. Zerknij sobie jeszcze tutaj: www.cyfraki.pl/pamiec-wewnetrzna-tabletu-jakie-sa-wymagania/ - na stronie masz mniej więcej opisane jakie są wymagania dla pamięci wewnętrznej tabletu.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19681
Re: Jaki tablet? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Ja mam Lenovo Yoga, naprawdę super. Poręczny, cienki, ma wejście na kartę sim więc można korzystać z neta itp. jeżeli ma się telefon np. na abonament. Kolejną istotną zaletą jest bateria - trzyma baaaardzo długo
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...

Pozostałe oferty

Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Sony Sony
Zobacz najnowsze produkty SONY - laptopy, aparaty...