sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Księgarnie w UK
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół12
TEMAT: Księgarnie w UK
#19477
Księgarnie w UK 8 lat(a), 8 mies. temu  
Czy ktoś zna jakieś dobre księgarnie na wyspach, które może by chciał polecić? Ze znanych mi to na pewno księgarnia rewolucja jest warta uwagi (oczywiście jeśli chodzi o Polskie książki) mają blisko 80 tys pozycji z tego co przeglądałem nie wiem jak z dostawą bo dopiero zamówiłem, ale jak przyjdzie to dam znać, może ktoś jeszcze ma jakieś podobne miejsca?
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19480
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mogę polecić księgarnie FONT, za każdym razem zamawiam z tej księgarni i jestem zadowolona. Często mają fajne promocje.
panna_migotka
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19482
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 8 mies. temu  
No to dzisiaj przyszła paczka właśnie z księgarnia rewolucja i powiem, że jestem na plus zaskoczona szybkością wysyłki. Pani mówiła przez telefon, że koło tygodnia, a doszło w 5 dni (w niedziele zamawiałam wieczorem) książki zgodne z opisem, przesyłka powyżej 30 funtów faktycznie darmowa tyle ode mnie.
Gaho
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19486
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 8 mies. temu  
Gaho a co zamówiłeś? Bo mi brakuje 7 funtów do darmowej przesyłki od 30 i chętnie bym jeszcze domówił jakąś wartościową książkę. Faktycznie to co można powiedzieć, że bardzo dobry kontakt z nimi jest. Na infolinie dzwoniłem to bez problemu się połączyłem.

Czekam na spis książek.
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19590
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ja również jestem zadowolona z zamówień składanych w Rewolucji. Strasznie tęsknię za Polską, brakuje mi tutaj polskich książek. A tam można znaleźć naprawdę sporo ciekawych pozycji, a i obsługa jest miła i rzetelna. Ostatnio czytałam na przykład "Zbrodnię na festynie" Agaty Christie. Lektura świetna, z ręką na sercu mogę polecić!
polemika2
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19603
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 7 mies. temu  
Mieszkając w UK warto posiadać dostęp do polskiej literatury za przyzwoite pieniądze. Tutaj macie link do ich stronki www.rewolucja.co.uk/
Posiadają bardzo duży wybór książek dla dorosłych i dla dzieci
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2015/09/11 08:17 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19630
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 7 mies. temu  
Z wielu księgarni zamawiałam ale mi też Rewolucja najbardziej przypadła do gustu. Chyba przez to, że mają taki duży wybór a wysyłka jest tania. W końcu jako młoda mama liczę każdy grosz
nataliar
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19632
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 7 mies. temu  
A jak terminowość dostaw w księgarni Rewolucja? Na forach ludzie w samych superlatywach się o nich wypowiadają, że każda paczka realizowana jest zgodnie z deklaracją księgarni. A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
margo903
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19634
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 7 mies. temu  
tylko i wylacznie rewolucja.co.uk - aczkolwiek dostawe mamy zawsze w ok 5 - 7 dni wiec nie tak szybko
Rajec
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19649
Re: Księgarnie w UK 8 lat(a), 7 mies. temu  
Są terminowi w Rewolucji - potwierdzam Ostatnio zamawiałam kilka pozycji i dosłali je zgodnie z ustalonym terminem. A i tak się złożyło, że moje zamówienie przekroczyło £30, więc nic nie płaciłam za dostawę.
wiktoriale
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/12 11:41 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Pozostałe oferty

JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...
Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...