czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Smartfon a gry?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Smartfon a gry?
#18414
Smartfon a gry? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Czy może ktoś zna się na tej rozwiniętej technice? Mam smartfona i do tego czasu nie uruchomiałem żadnych gier itp. No, ale przyszedł czas, że moje dziecko nalegało no i zalogowałem się i ściągnąłem kilka gier. Teraz moja bateria pada bardzo szybko niestety i nie mogę się ztego ni jak wylogować Czy jest możliwość wylogowania się i np. usuniecia gier ktorych się już nie chce?
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18415
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Przy duzym uzyciu telefonu bateria pada szybko, to oczywiste i bedzies zmusial fona ladowac nawet kilka razy dziennie. Jesli kozystasz z zystemu android, wejdz na google play czy gdziekolwiek sicciagasz gry i wejdz w ustawienia konta bo zdaje mi sie ze wlasnie w taki sposob usuwa sie na androidzie (bynajmniej ze sprzetu samsunga). Jesli uzywasz iOS poprostu usuń gre.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18423
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Mam blackberry i ostatnio chciałem usunąć gre, ale nie moglem bo byly w niej elementy płatne i mogłem tylko wykupić reszte gry. Jak dla mnie to bez sensu, za dużo techniki No, a co z tym wylogowaniem? Można czy nie?
darek
Posty: 209
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18450
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Jak chcesz usunąć gre to nie wchodzisz na nia tylko musisz pogrzebać w ustawieniach i tam usuwasz bez problemu.
ciekawska
Posty: 114
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18479
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Cholewka przez te gierki moja bateria jest cały czas rozładowana, cyba będę musiala zabronić dzieciakom używania mojego telefonu Po co bylo dawać? |Cyba większość rodziców ma to samo
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18483
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Kup dzieciakom uzywanego ipoda touch czwartej generacji z apare dyszek i problem sam sie rozwiaze
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18548
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Ja mam to samo chyba też będę musiała pomyśleć o czymś dodatkowym dla dzieciaków
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18560
Re: Smartfon a gry? 9 lat(a), 5 mies. temu  
Tak juz jest z nowoczesnymi telefonami Technologi idzie do przodu więc warto z niej korzystać.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19496
Re: Smartfon a gry? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Jeśli gry ściągamy na smartfona, który posiada androida to nie powinien być to żaden problem. Dzisiaj już nie tylko same funkcje telefonu są ważne, ale też jego wygląd. Wiemy, ze obudowy do telefonów sa bardzo ważne, dlatego też istotne jest by dobrać obudowę pod siebie. Bardzo fajne można znaleźć tutaj www.photocover.pl/obudowa-na-smartfona
wiko7

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...