piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Komunia w Szkocji?
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Komunia w Szkocji?
#19546
Komunia w Szkocji? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Hej wszystkim. Słuchajcie mam dylemat co do Komunii Świętej. Moja mała jest już w 3 klasie, ale kogo nie zapytam to każdy twierdzi, że szkoła przygotowuje dzieciaki, a rodziców informuje o wszystkim w odpowiednim czasie. Już się zakręciłam Czy mógłby mi, to ktoś pokrótce przedstawić - co, kiedy, gdzie i jak? Będę wdzięczna Pozdrawiam
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19550
Re: Komunia w Szkocji? 8 lat(a), 7 mies. temu  
szkoła przygotowuje, owszem zajadając ze twoja córka chodzi do RCPS. Jeśli tak to poinformują cie w odpowiednim czasie. Przedtem będzie jeszcze bierzmowanie i spowiedź, pierwsza i jedyna. Jeśli twoje dziecko uczęszcza do szkoły katolickiej, dostaniesz ze szkoły list w którym poinformują cie o wszystkim na na "chwile" przed samym przyjęciem poproszą cie o stawienie się w kościele na mszy i zostanie na chwile po niej, oczywiście z dzieckiem w celu odbycia "treningu" przed właściwą impreza. To tyle. Gładko, bezproblemowo. Bez stresu i tresury znanej z polski i latania do kościoła przed cały rok na każde pierdniecie księdza.
Jeśli to nie szkoła katolicka to raczej będziesz musiała kombinować sama.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19556
Re: Komunia w Szkocji? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Dzięki Tak mam małą w szkole katolickiej i chciałabym aby poszła do komunii z e swoją klasą, a nie na jakieś polskie, bo uważam, że to bezsensu - ta cała zwariowana bieganina itp. Ale z tym informowaniem, to mogliby szybciej, bo jak mi wylecą z tygodnia na tydzień to się nawet nie zdążę zorganizować Ok, a kiedy ogólnie to wszystko się odbywa: klasa 3 - bierzmowanie i spowiedź, a klasa 4 - komunia?
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Pozostałe oferty

Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...
alt MdsParcel.com - Serwis Paczkowy z/do Polski £16.99 / 30kg (Paczki i przewóz osób)
MdsParcel.com oferuje wysyłkę paczek z UK do Polski i z...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Microsoft Store Microsoft Store
Sklep oferuje markowy asortyment Microsoft -...