środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Miejsca na weekend??
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1
TEMAT: Miejsca na weekend??
#19554
Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Myślimy z żoną o krótkich wypadach na weekendy, ale nie wiem co i gdzie konkretnego moglibyśmy znaleźć - zwłaszcza, że pogoda bywa różna. Czy ktoś zna jakieś miejsca w Szkocji/Anglii do których warto zajrzeć? Będę wdzięczny za każdy pomysł Pozdrawiam
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19620
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 7 mies. temu  
W Szkocji i Anglii jest wiele miejsc do zwiedzenia. Chociażby różnego rodzaju parki gdzie można się zatrzymać na cały weekend itp. Do tego wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19690
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 6 mies. temu  
Polecam center parks, są 4 GB i wszystkie znajdują się w Anglii. Świetna miejscówka dla ludzi chcących odpocząć w porządnym towarzystwie i na poziomie Rowery są tam podstawą - wybór ogromny w wypożyczalni.
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19768
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 5 mies. temu  
Też tam byłam Rewelka, polecam
Mloda

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19860
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 4 mies. temu  
Ogólnie Angielskie miasteczka są fajne Na weekend zawsze
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19952
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 2 mies. temu  
A Polska na weekend? Też może być fajnie Auto można wypożyczyć i się powłóczyć tu i tam. Tylko trzeba pamiętać, że w długich trasach to różnie jest, warto się zaopatrzyć w numer na laweta warszawa pewnyhol i w razie czego mieć jakaś pomoc. A poza tym w Polsce jest wiele urokliwych miejsc.
margo903
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/29 17:25 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20081
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Haha Polska na weekend, to już wolałbym lecieć na 2 dni do ciepłych krajów i na pewno zapłacił bym mniej. A w dodatku bym wypoczął, a nie się jeszcze zmęczył
Kacperek
Posty: 145
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20145
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a) temu  
Ja wybieram się z rodzinką do parku w Blackpool Planujemy też wypad do pleasure beach i water park, tak więc zapowiada się fajny wypad od poniedziałku do piątku
freedom
Posty: 194
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20215
Re: Miejsca na weekend?? 8 lat(a) temu  
Ja ostatnie dwa weekendy spędziłam w Polsce, bo robiłam kurs. Wypoczęłam i nauczyłam się. Niczego więcej nie chciałam. A miejsce super, bo byliśmy w Borach Tucholskich, w Rydlu. Na takie weekendy mogę do Polski wracać
pepe123
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/05/24 13:40 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20300
Re: Miejsca na weekend?? 7 lat(a), 11 mies. temu  
To jakiś zadziwiająco szybki ten kurs
Bolek
Posty: 112
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....
alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Pozostałe oferty

Euroffice Euroffice
Euroffice jest sklepem internetowym oferującym materiały...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...