wtorek, 16 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1234
TEMAT: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze
#10387
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 7 mies. temu  
Marica laska napisał:
ja polecam Cosmopolitan

W asda znalazłam puszki cosmopolitan za 1 funta
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10586
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 7 mies. temu  
No to bardzo tanio bo wszędzie są po kilkanaście funtów za butelkę. Muszę sprawdzić czy smakuje też
Małgosia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10839
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 6 mies. temu  
Piwo w zupełności wystarczy przynajmie kaca nie ma
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10883
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 6 mies. temu  
Za piwem nigdy nie przapadałam - kojarzy mi sie z otyłymi przepoconymi kolesiami
koala

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#10975
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 6 mies. temu  
Piwko jak już co to tylko z sokiem ale carmi tez jest dobre
Agnieszka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11015
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 5 mies. temu  
A po co kupować skoro w domu mozna zrobić dobre drinki - wystarczy poszukać w internecie i po-eksperymentować
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11058
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 5 mies. temu  
koala napisał:
Za piwem nigdy nie przapadałam - kojarzy mi sie z otyłymi przepoconymi kolesiami

chyba tylko w amerykańskich filmach tak jest
Anita

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11104
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 5 mies. temu  
Jak mam ochote to piwka sie napije ale najcześciej w barze a w domu to raczej różne takie wynalazki
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11142
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 5 mies. temu  
Nie no piwo też można wypić jak niczego innego nie ma
Małgosia

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11200
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 5 mies. temu  
Małgosia napisał:
No to bardzo tanio bo wszędzie są po kilkanaście funtów za butelkę. Muszę sprawdzić czy smakuje też

W klubie / pubie zawsze inaczej (lepiej) smakuje
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
Kupdom (Praca stała i dodatkowa)
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu...
m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...