środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze
Hyde park - rozmowy na każdy temat i o każdej porze!
Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nową. Poznaj inne osoby i nawiąż trwałe znajomości.
W dół1234
TEMAT: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze
#11245
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 5 mies. temu  
Niedługo sylwester czyli mozna poeksperymentować z różnymi drinkami
świeżynka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11597
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ja już szukam po sklepach fajnych promocji
kamsta

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11681
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 4 mies. temu  
Kup dobrą wódkę poszukaj przepisów na fajne drinki w internecie i potestuj w domu. Bedziesz miała drinki jak lubisz
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11752
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 4 mies. temu  
Fakt jest faktem że nigdy nie zrobi się tak samo jak oryginał
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11874
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ale za to ile przyjemności z robienia
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17122
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 10 lat(a), 5 mies. temu  
Ja kupuje z zawsze te najpopularniejsze drinki, bo z reguly wszyscy barmani wiedza, jak je porzadnie przygotowac, wiec przynajmniej wiem, ze pije to, co zamowilam, a niejakas improwizjacje barmanska. Uwielbiam wszystki z tej listy www.topnaj.pl/najlepsze-drinki to takze i moja scisla 10 najlepszych drinkow
janaem
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17143
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 10 lat(a), 5 mies. temu  
Móje ulubione drinki to Mojito (mohito) Składniki:

pół limonki
2 łyżeczki cukru
mięta
40 ml białego rumu
kruszony lód
woda gazowana

I oczewiście Caipirinha i Caipiroska Składniki:

pół limonki
3 łyżeczki cukru (biały lub brązowy)
kruszony lód
40 ml wódki
Smith
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17187
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 10 lat(a), 5 mies. temu  
Nie lepiej kupić już gotowego drinka niż się z tym bawić?
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17220
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 10 lat(a), 5 mies. temu  
Do specjalista - wypróbowałam już dużo drinków takich z super marketów i doszłam do wniosku, że smakują podobnie tak jak niby polskie ciasta na święta, niby to inne, a smakują tak samo . Warto czasem się wysilić i zrobić coś samemu przynajmniej wtedy wiemy co pijemy
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17277
Re: Alkohol dla kobiet czyli jakie drinki są najlepsze 10 lat(a), 4 mies. temu  
To prawda czasami wystarczy zrobić mix z wódki i cytrusów i mamy drinka
nieznany
Posty: 52
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1234
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Pozostałe oferty

Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Eagle Transport (Paczki i przewoz osób)
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...