czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: North-East - Aberdeenshire... - Aberdeen, Aberdeenshire, Moray (Elgin), Orkady (Kirkwall), Szetlandy (Lerwick) i okolica...
W dół123
TEMAT: weekendowy sped....
#4997
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 5 mies. temu  
Mowia ze jest, i ze powinno sie tam byc nawet jesli nie jest sie fanem futbolu. Ja nie jestem i nie bylem. I nawet nie zaluje. Zamiast tego odwiedzilem , wlasciwie nawet nie wiem co to jest, wzgorze chyba- Tibidabo, z przepiekna bazylika wykladana mozaika, z kosciolem wybudowanym na niej. Po pierwsze przepiekne mniejsce, a po drugie jest bardzo wysoko (wjerzdza sie kolejka linowa) nad miastem i masz przepiekny widok na cala Barcelone.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5019
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 5 mies. temu  
o i wtedy powinieneś cykać fotki
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5022
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 5 mies. temu  
akurat w ten dzien przejrzystosc powietrza byla okropnie slaba. Do tego na tej wysokosci unosila sie mgla. Widac n ajednej z fotek, gdze jest chrystus we mgle...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5374
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
kolejna wycieczka gdzie będzie?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5383
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
Heh... Na razie nie wiem, bo czekam zeby kupic dom i nie wiadomo jak bedzie z kasa. Caly czas czekam na wyjazd do Rzymu i narazie jest tylko plan wiec mam nadzieje, a jesli nie to chociarz fajnie by bylo jeszcze raz do paryza chociarz na pare dni
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5443
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
kupić dom? pamiętam że coś czytałam że kupiłeś juz dom czyli co kupujesz drugi? do Paryża bilety jeszcze tańsze no ale najważniejsze że jest bezpośrednie połączenie z prestwicka
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5447
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
Mam mmieszkanie ktore splacam, a jest okazja malym kosztem przeniesc sie na cos wiekszego, ale niestey nie mam zbyt wiele czasu. Jesli do stycznia nie sprzedam tego co mam to bede mial wiecej kasy na wakacje, hahah. A co do paryza, to jest jeszcze jedna dora wiadomosc. Mianowicie easy jet tez tam lata, nawet z edi. Fajnie by bylo kiedys znowu tam wyladowac bo bylem tam tylko trzy dni, z czego dwa u disney'a i jeden w miescie wiec niewiele zdarzylem zobaczyc.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5515
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
o właśnie disney warto tam pojechać? jest dużo atrakcji czy raczej przereklamowane jest to?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5525
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
Oj warto i to bardzo!
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#5574
Re: weekendowy sped.... 13 lat(a), 4 mies. temu  
a bilety wstępy itp drogo wychodzi? i to chyba gdzieś na obrzeżach Paryża?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Pozostałe oferty

DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
PhotoBox PhotoBox
Obecnie PhotoBox posiada najszerszą ofertę produktów...