czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Praca dodatkowa - w domu.
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół123
TEMAT: Praca dodatkowa - w domu.
#18256
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 7 mies. temu  
ja tez nie wierze, w Polsce jest duzo takich naciagaczy
Ania_36
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18784
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 3 mies. temu  
Zainteresowanym oczywiście pomogę we wszystkim. Firma znana , ryzyka żadnego nie ma. Tak że na spokojnie na luzach możemy sobie solidnie dorobić.
xiaonvren

Ostatnio zmieniany: 2014/12/10 16:32 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18786
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 3 mies. temu  
Moim zdaniem takie dzielenie kurka znosząca złote jajka wygląda nieco jak super oferta pracy dla naszych rodaków zdesperowanych by wyjechać do UK, obiecującą wszystko a nie wymagającą niczego...a wszyscy wiemy jak to się potem kończy.......
xiaonvren

Ostatnio zmieniany: 2014/12/10 16:32 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19078
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 2 mies. temu  
Wiadomo jak się kończy - niczym. Bo zamiast tu pisać farmazony to nie lepiej wejść na stronę i jak normalny człowiek przeczytać ? Nikt faktycznie z Was się tego nie domyślił? Nikt z Was nie pomyślał że po ludzku to można sprawdzić, wystarczy wpisać nazwę firmy w net i poprosić o opinię. To aż tak strasznie trudne? Chcę pomóc zarabiać jak i samemu zarobić, ale z takim podejściem do pracy czy do czegokolwiek rozumiem że z pracą dla Was ciężko. Pora się obudzić, nie chcę tu nikogo obrażać, ale jeśli ktoś szuka pracy , nawet tej dodatkowej to właśnie tak powinien zrobić - normalnie przeczytać i sprawdzić. Może już teraz jest taka moda, w moim wieku [55 lat] postępuje się logicznie , uczciwie i konkretnie. Zacznijcie myśleć bo inaczej to całe życie Was czeka w tym lepszym świecie [od wypłaty do wypłaty - jak się ma robotę, lub dopóki ją się ma ] - (usunieto)
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/01/29 11:20 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19084
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 2 mies. temu  
janubers napisał:
[quote](...........)/quote]
I kto tu sie obraza. Owszem wszyscy wiemy jak to dziala.Powazna firma nie potrzebuje reklamy ani spamowania na formach bo stac ja na to zeby po pierwsze zatrudnic pracownikow ktorych zechce a po drugie stac ja na reklame w megiach miejszych lub wiekszych. To co ty oferujesz to troche jak z handlem prochami. Boss nigdy nie bedzie sie bujal po miescie z towarem tylko rozbuduje sobie siatke tych mniejszych atmci jeszcze mniejszych a ci najmniejsi jeszcze beda mieli swoich pionkow. Jak ktos na samym dole da tzw d... i straci wszysko on bedzie tym kroy odzczuje udezenie najslabiej lub nie odczuje go wcale bo potopi sie tych na samym dole.
Ale nic to... Twoja wypowiedz przywrocila mi wiare w ludzi ktorzy jak tem magiczne grabie ktore grabia od siebie a nie do siebie...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19140
Re: Praca dodatkowa - w domu. 9 lat(a), 1 Miesiąc temu  
I jeszcze raz, tak po ludzku - Czytasz i wiesz. Niczego się nie musisz domyślać ani kombinować. Po co pisać farmazony na forum. Nie prościej wysłać do mnie normalne pytanie ? Ja wiem że wszędzie oszuści, naciąganie i inne pierdoły. Przy mnie postaw gwiazdkę - pierwszy uczciwy. I tak ma być.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19239
Re: Praca dodatkowa - w domu. 8 lat(a), 12 mies. temu  
Taka praca to zawsze świetna i wygodna opcja, ale trzeba szukać z głową, żeby nie trafić na oszustów
kwa
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19289
Re: Praca dodatkowa - w domu. 8 lat(a), 11 mies. temu  
Zgadzam się w całości. Dla tego tu uczciwie. - Praca i biznes za razem na lata. Wyjątkowa praca dodatkowa do wykonywania w miejscu zamieszkania jak i przez internet. Wybierz sobie firmę. Tu gwarancja uzyskania stałych wieloletnich dochodów. Są to nowości w Polsce, oferujące wyjątkowe produkty lecznicze o działaniu natychmiastowym i w tym produkt skutecznie wspomagający leczenie 'raka' -nowość światowa. Tu pracujemy i zarabiamy razem. Tu nie dorabiasz - tu zarabiasz bardzo solidne pieniądze. Otrzymasz wszelkie informacje, pomoc na starcie gratis.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/13 11:47 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19440
Re: Praca dodatkowa - w domu. 8 lat(a), 8 mies. temu  
Mikicińska napisał:
nie wierze w takie rzeczy

Można zarabiać przez Internet. Ale tylko nieliczni zarabiają poważne pieniądze reszta tylko małe kwoty. Wszystko zależy jaki masz cel. Czasami można sobie dorobić te kilka funtów. Dla tych co chcą zarobić na piwko to polecam wypełnianie płatnych ankiet. Na tej stronie jest opisanych kilka firm, które płacą za wypełnianie ankiet:

Dla tych co myślą poważnie to proponuje poczytać o szeroko pojętym dochodzie pasywnym.
moneygrabbing
Posty: 11
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/14 17:03 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19579
Re: Praca dodatkowa - w domu. 8 lat(a), 7 mies. temu  
moneygrabbing napisał:
Mikicińska napisał:
nie wierze w takie rzeczy

Można zarabiać przez Internet. Ale tylko nieliczni zarabiają poważne pieniądze reszta tylko małe kwoty. Wszystko zależy jaki masz cel. Czasami można sobie dorobić te kilka funtów. Dla tych co chcą zarobić na piwko to polecam wypełnianie płatnych ankiet. Na tej stronie jest opisanych kilka firm, które płacą za wypełnianie ankiet:

Dla tych co myślą poważnie to proponuje poczytać o szeroko pojętym dochodzie pasywnym.


Jak ktoś szuka tylko dodatkowej pracy to zadowoli się małymi zarobkami (adekwatne zresztą do warunków, czasu i umiejętności których nie trzeba posiadac), a co innego jest poważna praca przez internet do której potrzebujemy tych zdolności i kwalifikacji. To są dwie zupełnie odrębne rzeczy...
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Pozostałe oferty

P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...