czwartek, 18 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut.
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut.
#18289
Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witam jestem tu nowa. Chciałam się dowiedzieć co trzeba załatwić i wiedzieć aby prowadzić złomowanie aut i sprzętu komputerowego. Nie ma to być wielkie złomowisko bo celem nie będzie duży skup aut tylko usługa związana ze starymi samochodami i sprzętem. Może ktoś z Was prowadzi takie złomowisko i podpowie mi będę bardzo wdzięczna.
haniakarina
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18292
Re: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 7 mies. temu  
Musisz ogólnie obeznać się w temacie co jest potrzebne do prowadzenia działalności. No, a potem jeszcze dopytać się o szczegóły prowadzenia tego typu działalności. Czy wszystko działa jak w standardzie czy musisz miec coś dodatkowego. A dlaczego akurat chcesz otworzyć tego typu działalność?
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18303
Re: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 7 mies. temu  
Nie chce się zdradzać zabardzo z pomysłem ale tu chodzi o odstresowanie na starych autach i nie tylko. A działalnośc to ja już mam.
haniakarina
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18372
Re: Podpowiedzcie. Co muszę wiedzieć żeby otworzyć złomowisko aut. 9 lat(a), 7 mies. temu  
Nie rozumiem tak naprawdę, czego nie wiesz? I o co chodzi z tym odstresowaniem? Trochę to chaotyczne, byłoby prościej napisać wprost o co ci chodzi przecież nikt ci pomysłu nie ukradnie
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...
CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Intymna.pl Intymna.pl
Sklep oferuje szeroki asortyment bielizny damskiej oraz...