piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Smart Repair
#18214
Smart Repair 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witam poszukuję wspólnika lub warsztatu do wspólpracy w celu otwarcia na terenie Anglii profesjonalnego punktu napraw typu smart ,pdr oraz auto detailing. System HBC z licencją . Posiadam pełne wyposażenie warsztatowe do wykonywania napraw . Mam zamiar na stałe wyjechac do UK, Poszukuję osoby / wspólnika do pomocy w uruchomieniu oraz prowadzeniu biznesu. Nie wymagam wsparcia finansowego. Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz pomoc w wyszukaniu lokalu. Możliwe bezpłatne 17 dniowe profesjonalne przeszkolenie. Szukam uczciwej chętnej do wspólpracy osoby. Może ktos coś mi doradzi ?

Pozdrawiam
Paweł
pawelkor
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/08/04 17:16 Przez pawelkor.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18221
Re: Smart Repair 9 lat(a), 7 mies. temu  
Przyznam, że jesteś odważny szukając wspólnika na forum. Miejmy nadzieje, że znajdziesz kogos uczciwego, ale zamiast zaczniesz komuś płacić to znajdz miejsce gdzie się ulokujesz z biznesem bo to zajumuje trochę czasu.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18279
Re: Smart Repair 9 lat(a), 7 mies. temu  
Miejsce juz mam , a szukam na forum ponieważ zalezy mi aby to byl ktoś kto juz mieszka w Anglii jakiś czas. Wiem że to duże ryzyko ale wszystko mozna sprawdzić , poza tym nie z zasady nie doszukuję sie wszędzie złego.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz.
pawelkor
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18373
Re: Smart Repair 9 lat(a), 6 mies. temu  
Może warto by było wrzucić to ogłoszenie w odpowiedni dział ogłoszeń o prace. Myślę, że szybciej i więcej osób by się zgłosiło Powodzenia
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...
Car Rentals Car Rentals
Fantastyczna wyszukiwarka samochodów do wynajęcia -...
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...
Polska apteka internetowa w UK Familijna (Apteki i suplementy)
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka...