wtorek, 19 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach!
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach!
#19332
Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a), 10 mies. temu  
Jeżeli chcesz zdobyć dodatkową gotówkę, kliknij tutaj usunięto

Dzięki temu możesz zrobić przelew do Polski za darmo, ale również zacząć zarabiać pieniądze, nawet do 1000 funtów miesięcznie!
Jak? Po rejestracji podziel się swoim linkiem z resztą świata, rozpropaguj go pośród swoich znajomych, na Fb, blogach, etc.
Od tej pory każda osoba, która w niego kliknie, przyniesie Ci dodatkową gotówkę w postaci procenta od przelanej kwoty!
Zacznij już dzisiaj!


TransferGo to firma, która oferuje tanie i szybkie przelewy międzynarodowe do Polski i nie tylko. Przelewy kosztują tylko 99 p, a ich realizacja zajmuje jedynie dzień roboczy, zwykle są też realizowane szybciej!
Nina Burska
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/05/18 15:15 Przez szkot_77.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19334
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a), 10 mies. temu  
Link pozwoliłem sobie usunąc a ewentualnym chętnym do skorzystania z usług firmy korzystającej z forum jako powierzchni reklamowej proponowal bym rozważenie jej wiarygodności
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19335
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a), 10 mies. temu  
Wiarygodności?

Po prostu staram się rozpromować mój link, aby pokazać też innym, jak można zarabiać z TransferGo.
Ta sekcja forum chyba ma związek z "pracą i firmą", a program TransferGo to dla mnie dodatkowy zarobek, więc tym pomysłem dzielę się dalej.
A wiarygodność firmy, w którą Pan powątpiewa, dobrze oddają opinie Klientów
Nina Burska
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/08 15:05 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19353
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a), 10 mies. temu  
Skoro tak świetnie Pan prosperuje, to po co to jeszcze te reklamowanie się na forum? Cyba do tego są reklamy o ile się nie mylę? No tak tylko zapomniałam, że za powierzchnie reklamową się płci, a najlepiej zamęczać czytelników wszędzie gdzie sie da swoimi ofertami bo to nic nie kosztuje.
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19408
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a), 8 mies. temu  
Chyba forum służy do tego, aby wymieniać opinie oraz dzielić się ofertami pracy, a program rekomendacyjny TransferGo taką jest:)
Nina Burska
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20049
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a) temu  
Czy może korzystaliście z tej strony [usunięto]? Mam wątpliwośći, dlatego każde info i spostrzeżenia pomogą mi, nie wiem czy w ogóle to działa???
tomekwan
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/04 08:16 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20052
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a) temu  
Moja rada, sprawdzić wszystko zawsze dokładnie. Sam zajmuję się zarabianiem w necie na różne sposoby i wiem że zarobić można. Warunek zawsze jeden - zanim w cokolwiek wejdziesz sprawdź dokładnie. I jak tu ktoś chce zarabiać sobie dodatkowo to zapraszam na skayp - janubers1 A pokarzę co i jak. Gdzie warto inwestować, za co się brać, a co omijać. Nic nie będę sugerował , bo przecież każdy sam spokojnie może sobie wybrać to co jemu pasuje. Zapraszam Janusz
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20072
Re: Siedzisz w Internecie? Siedź na pieniądzach! 8 lat(a) temu  
W sieci można zarabiać, ale trzeba się na tym znać... tak to jest bez większego sensu. Sporo osób pewnie tak pracuje. Widziałam, że są opcje wirtualnych biur, właśnie dla takich osób.
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/03/12 14:54 Przez krystian.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Wellbee - psychoterapia online
Wsparcie psychologiczne dla Polaków za granicą. Połącz się online...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Polskie meble - SPLENDO FURNITURE
Firma SPLENDO FURNITURE zajmuje się sprzedażna polskich mebli na...

Pozostałe oferty

TomTom TomTom
Firma TomTom jest liderem na rynku motoryzacji w...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
inbook.pl inbook
Naszą specjalnością jest internetowa sprzedaż: książek,...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....