piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Agencja pracy z Polski- jakie polecacie?
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie?
#19432
Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Witam,
puki co mieszkam jeszcze w PL ale chce wyjechac bardzo do UK, ale nie mam tam zadnych znajomych kturzy by mi prace zalatwili, rejestruje sie w agencjach posrednictwa pracy. jakie agencje z polski polecacie? takie żeby nie oszukiwali
monika2153
Posty: 12
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19551
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Słuchaj jak chcesz wyjechać, to skup się na nauce j. angielskiego i nie licz na innych ani nie szukaj po polskich agencjach. Zorganizuj sobie pieniądze na początek i spróbuj wyjechać. Szukaj pracy na miejscu - bezpośrednio, a nie przez agencję, bo nawet w UK wychodzisz na nich często gęsto bardzo źle.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19560
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Popieram,nie licz na agencje i na to ze ktos Ci pomoze,szukaj w ogloszeniach o pracy-londynek,poloniusz,praca w anglii- mnie sie udalo w taki sposob z Pl natrafic na ogloszenie od osoby prywatnej ze poszukuje osobe do pracy w charakterze opieki nad osoba starsza,jestem bardzo zadowolona z tej pracy a jezyk mialam slaby ale z kazdym dniem bylo coraz lepiej i lepiej.Glowa do gory i szukaj w ogloszeniach a jest ich mnostwo.
powodzenia
paloma
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19562
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Witam, mam pytanie odnośnie opieki? Czy faceci maja duże szanse na pozyskanie takiej pracy. Obecnie pracuje ale chciałbym w tym kierunku znalez pracę. Jestem w Southampton. Pozdrawiam
darekmalek17
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19563
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Oczywiscie ze masz szanse na prace w opiece czytalam wiele ogloszen ze poszukiwani sa np mezczyzni do starszego pana albo sparalizowanego mlodego chlopaka gdyz krepuja sie aby opiekowala sie kobieta,trzeba grzebac w ogloszeniach czesto sa live in albo na godziny zas co do pracy w domach opieki no coz jest to ciezka praca,osobiscie wole prywatna opieke nad jedna osoba.pozdrawiam
paloma
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19719
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 5 mies. temu  
moim zdaniem trzeba samemu coś znaleźć, a nie dawać zarabiać pośrednikom.
Adelka
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19928
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 2 mies. temu  
Ja z autopsji polecam firme MG Solutions - pracowalam u nich juz dwa razy, za kazdym razem super. Praca - ok, wszystko jasno i przejrzyscie.
Ajlar
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/01/25 14:21 Przez pawel-sikorski.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19984
Re: Agencja pracy z Polski- jakie polecacie? 8 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Tez tak uwazam, nie ma to jak praca bezpośrednio a od agencji najlepiej z daleka
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...
alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Pozostałe oferty

polskaapteka.co.uk (Apteka i suplementy)
W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
Benefit Answers (Prawnicy i porady)
Pomoc przy zasilkach chorobowych PIP,DLA,ESA,UC50/LCWRA,...
Sindbad Travel (Autokary, pociągi)
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski...