czwartek, 18 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Szukam pracy na terenie Uk
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół1
TEMAT: Szukam pracy na terenie Uk
#19266
Szukam pracy na terenie Uk 9 lat(a) temu  
Witam,

nazywam się Piotr i mam 24 lata.
Jestem osobą:
otwartą, życzliwą, szukającą nowych wyzwań, uczciwą, bez nałogów oraz punktualną.

KRÓTKO O MNIE:
Ukończyłem technikum ekonomiczne egzamin zdany na 99% oraz licencjat na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Analityka Gospodarcza. Kierunek ten składa się w 70% z przedmiotów statystyczno-matematycznych. Pracę licencjacką na temat "Analiza techniczna i fundamentalna wybranych rynków finansowych" obroniłem z wyróżnieniem na ocenę celująca. Interesuje się światem finansów i rynkami finansowymi zwłaszcza od 6 lat rynkiem walutowym forex.
Posiadam certyfikat od firmy StatSoft "Analiza danych marketingowych z wykorzystaniem programu Statistica"
W czasie studiów uczęszczałem na uczelniane kursy z akademii analizy technicznej oraz konsultingowej.

DOŚWIADCZENIE:
*Jako 15 letni chłopaka podczas dni wolnych i w wakacje zacząłem pracować na budowie . Zajmowaliśmy się m. in. elewacjami budynków, malowaniem, wykończeniami wewnątrz domu, kładzeniem paneli, montowaniem rigipsów i wiele innych prac budowlanych.
*Odbywałem praktyki w banku PEKAO s.a. , PZU s.a. oraz w domu maklerskim IDMSA.
*Pracowałem już w Wielkiej Brytanii jako analityk, moje zadania polegały na szukaniu optymalnych rozwiązań prowadzących do usprawnienia działania firmy oraz zwiększeniu sprzedaży i przychodów.

UMIEJĘTNOŚCI:
*Jako, że ukończyłem technikum ekonomiczne oraz później studia matematyczno ekonomiczne, posiadam umiejętności numeryczne oraz zdolności do analizowania wydarzeń ekonomicznych.
*Bez problemów posługuję się komputerem oraz internetem, w przypadku gdy czegoś nie wiem jestem w stanie znaleźć rozwiązanie w internecie i się do edukować.
*Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word,Excel,PowerPoint itp)
*Szybko się uczę
*Zawsze szukam optymalnych rozwiązań w jak najkrótszym możliwym czasie
*Prawo jazdy kat. B
*Język angielskim na poziomie B2 i początkowy francuski.

Aktualnie jestem w Polsce lecz nie ma najmniejszego problemu abym już na drugi dzień był w Anglii. Posiadam tam wszystko co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy.

Proszę pisać na adres e-mail: benepits@gmail.com
Będę wdzięczny również za wszystkie informacje

Pozdrawiam
mrpiter
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19293
Re: Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 12 mies. temu  
Myślisz, że pracodawca szuka pracowników po forach? Pracodawcy sami się ogłaszają więc nie idź na łatwiznę myśląc, że praca sama do ciebie przyjdzie tylko rusz dupę i poszukaj jej.
kazach

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19330
Re: Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 11 mies. temu  
Dlaczego ludzie którzy szukają pracy zamiast biegać ze swoim CV po firmach ograniczają się tylko do wysłania zgłoszenia online lub opisania siebie i swoich umiejętności na forum. Pomylone, bo to pracodawca wystawia ogłoszenie (na swojej stronie firmowej) przede wszystkim i dodatkowo na dużych np. portalach społecznościowych, ale na Boga ludzie ogarnijcie się i zastanówcie się, że to wy szukacie pracy, a nie ją dajecie więc co ma na celu ogłaszanie się na forum??? Nie dziwię się, że ktoś szuka pracy rok czy dwa i znaleźć nie może, bo siedzeniem w domu i klikaniem w klawiaturę pracy się nie znajdzie. Włóżcie trochę wysiłku w to aby stać się zajebistym kandydatem do zatrudnienia.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20012
Re: Szukam pracy na terenie Uk 8 lat(a), 2 mies. temu  
Właśnie, z CV powinno się wychodzić do pracodawców, a nie czekać na cud. Poza tym można się jeszcze doszkalać itp. Rozwijać, żeby mieć jak najwięcej do zaoferowania. A może pomyśl o zostaniu detektywem? Na stronie [USUNIĘTO] widziałam, że można wiele rzeczy po tym robić. I to też w UK.
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/02/19 08:34 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21758
Re: Szukam pracy na terenie Uk 6 lat(a), 10 mies. temu  
Chłopaku z takim listem motywacyjnym i poniekąd Cv to powinieneś uderzyć do agencji pracy oraz bezpośrednich pracodawców, a nie pisać na forum społecznościowym. Ktoś za ciebie pracy nie będzie szukał...
Tom Tomczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21825
Re: Szukam pracy na terenie Uk 6 lat(a), 7 mies. temu  
To jest na zasadzie: patrzcie szukam pracy, no ale nie ma, albo raczej szukam, ale znaleźć nie chcę.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21858
Re: Szukam pracy na terenie Uk 6 lat(a), 6 mies. temu  
ja znalazłem pracę przez grupę na fb
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...
DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...