czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Pomysły na własny biznes
Masz pytanie? wątpliwości dotyczące kwestii zatrudnienia lub prowadzenia firmy w UK? Dołącz do dyskusji lub rozpocznij nowy temat.
W dół123
TEMAT: Pomysły na własny biznes
#19667
Re: Pomysły na własny biznes 8 lat(a), 6 mies. temu  
Sam zainwestowałem w biznes, który opiera się na pakowaniu i wysyłaniu różnego towaru na terenie całego kraju. Bardzo pomogły mi w tym odpowiednie maszyny pakujące. Sam biznes póki co także jest dochodowy
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2015/10/10 09:28 Przez Bezpiecznik.Powód: Link usunięty
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20315
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a), 11 mies. temu  
A może tworzenie jakiś filmików, teledysków? Teraz jest coraz większe zapotrzebowanie na to przez YT. Albo wgl jakieś studio filmowe. Tak patrzyłam na [usunięto] i faktycznie to może się sprawdzić.
margo903
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/05/30 08:41 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20328
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a), 10 mies. temu  
Cześć! A macie jakiś sposób na rozkręcenie firmy? Chcę poszerzyć swoją działalność. Słyszeliście o Interlab? Zobaczcie ich produkty na [usunięto] i dajcie znać co sądzicie. Może jesteście w stanie doradzić?
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2016/06/02 08:29 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20351
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a), 10 mies. temu  
Witam,
przed rozkręceniem własnej działalności warto udać się na jakieś szkolenie w tym temacie. Ja ostatnio miałem okazję uczestniczyć i dowiedziałem się wielu ciekawych informacji.
Szkolenie odbyło się w Warszawie, na szczęście nie w centrum. Profesjonalna obsługa zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Okazuje się, że jest to także dobre miejsce na [Link został usunięty]
Jak rozkręcę własny biznes na pewno skorzystam z usług hotelu.
Tris
Posty: 14
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/08 11:34 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20375
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a), 10 mies. temu  
Nie musi to być biznes typowo stacjonarny, może też być prowadzony przez internet. Obecnie już istnieją te możliwości. Pomijam forex, mlm itp. Parę sposobów na solidne dochody mogę podpowiedzieć. Kontakt skayp janubers1 Wtedy nawet konkretnie pokażę.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20433
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a), 9 mies. temu  
Oczywiście, że próbować ze swoim biznesem! Jeśli jest to przemyślany pomysł, to jak najbardziej! Nawet warto zaryzykować! Ja bym tylko pomyślała o jakiejś pomocy z zewnątrz dla takiej firmy... są takie, np. [Link został usunięty], dzięki którym można lepiej zarządzać firmą i np. odzyskać zaległości od kontrahentów. Ja bym się na pewno zastanowiła.
avanti20
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/07/14 13:29 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21590
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a), 3 mies. temu  
Warto też dbać o sprzęt. Przykładowo naprawa kserokopiarek wrocław, drukarek, faksów. W firmach to podstawa, a złośliwość sprzętu i momentu w którym się psuje jest zaskakująca.
torch
Posty: 28
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/08/27 14:19 Przez torch.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21668
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a) temu  
Niezły pomysł chociaż nie jestem pewna czy rzeczywiscie da sie tak na tym dobrze zarobić....

Sama proponowałabym coś innego:
[Link został usunięty]

Zerknij sobie tutaj Na stronie jest sporo pomysłów na własny biznes . Warto jest zastanowic się nad założeniem sklepu internetowego. Coraz więcej osób w koncu robi zakkupy przez neta
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/04/10 15:15 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21688
Re: Pomysły na własny biznes 7 lat(a) temu  
Własny biznes jest spoko, ale trzeba umieć nim zarządzac i znać sie na tym co się chce robić, a takze na wielu innych rzeczach które się z tym wiąza. Jeżeli ktoś nie ma pojecia o tym i wydaje mu sie, że wystarczy coś otworzyć to jest w grubym błedzie.
Maciekowski

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Pozostałe oferty

Furniture4less (Polskie sklepy)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
ebookers.com ebookers
Wyszukiwanie i rezerwacje połączeń lotniczych,...
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....