czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół12
TEMAT: Konto w Polsce
#17529
Konto w Polsce 10 lat(a), 2 mies. temu  
Witam, noszę się z zamiarem założenia konta w Polsce i mam kilka pytań. Czy w związku z tym, że mieszkam za granicą nie będę miał problemów z założeniem konta w PL? Jakie ewentualne dokumenty potrzebne są do załatwienia takiej sprawy? Ostatnie już moje pytanie, który bank polecilibyście najbardziej? Zależy mi na niezawodnym korzystaniu z konta online. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17545
Re: Konto w Polsce 10 lat(a), 2 mies. temu  
Przede wszystkim polecam ci mBank, masz swobody dostęp do konta online i wiem z własnego doświadczenia, że to dobry bank. Co do dokumentów to dokładnie nie pamiętam, ale na pewno dowód osobisty i chyba musisz podać adres w Polsce. Ale tak jak już wspomniałam nie jestem pewna co do tego. Zawsze możesz zadzwonić do nich i się upewnić
mamuska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18027
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 9 mies. temu  
Nie bedziesz mial żadnych problemów i ja również polecam mbank. Mam tam konto już kilka lat i jestem zadowolona
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18031
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 9 mies. temu  
Mam tam nie tylko konto, ale i wziąłem dodatkowo od nich program partnerski. Przydaje się, każda osoba która założy tam konto dzięki mnie daje mi dodatkową kasę , czyli 85 zł. Oczywiście nie namawiam do PP. Ale bank jest na prawdę ok.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18075
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 9 mies. temu  
Jeśli planujesz wykorzystać konto do lokowania kasy, to raczej nie polecam. Bardzo niski %. Ja osobiście inwestuję w ziemię, dokładniej w działki na Mazurach. Rata raptem 300 zł a kasa daje o wiele większy % zysku. Bezpieczna i długoterminowa lokata, z tym że działkę w każdej chwili mogę sprzedać za minimum ok 100 tyś zł. czyli całkiem nie źle. I taka właśnie powinna być lokata. Jakby co to podpowiem. [ oczywiście informacja do pełnego sprawdzenia]
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18313
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 6 mies. temu  
mamuska napisał:
Przede wszystkim polecam ci mBank, masz swobody dostęp do konta online i wiem z własnego doświadczenia, że to dobry bank. Co do dokumentów to dokładnie nie pamiętam, ale na pewno dowód osobisty i chyba musisz podać adres w Polsce. Ale tak jak już wspomniałam nie jestem pewna co do tego. Zawsze możesz zadzwonić do nich i się upewnić

Ja rowniez mam konto w mBanku.
Szczerze polecam, wszystko dziala swietnie i do tej pory nie mialam zadnych problemow.
grazk
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19099
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 2 mies. temu  
każdy bank ale aby był darmowy: mbank, ideabank, getinonline itp
sasa1111
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19263
Re: Konto w Polsce 8 lat(a), 11 mies. temu  
ideabank chyba będzie w tym wypadku najlepszy
Marlor
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19276
Re: Konto w Polsce 8 lat(a), 11 mies. temu  
Też szukam jakiegoś darmowego w prowadzeniu konta w PL. Czy będzie można założyć je zdalnie? Bez konieczności podróży do kraju?
nowakp
Posty: 97
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19278
Re: Konto w Polsce 8 lat(a), 11 mies. temu  
nowakp napisał:
Też szukam jakiegoś darmowego w prowadzeniu konta w PL. Czy będzie można założyć je zdalnie? Bez konieczności podróży do kraju?

Jeśli nie masz żadnego konta w Polsce to raczej nie będzie to możliwe. Jeśli natomiast masz to nie powinno być problemu. Obecnie w wielu bankach można potwierdzić swoje dane po prostu wysyłając przelew na drugie konto ( bank kopiuje wtedy Twoje dane).

Nie mogę sobie jednak dać reki uciąć czy jest tak obecnie bo to wszystko bardzo często się zmienia. Tutaj masz cały dział o kontach bankowych: www.forum-kredytowe.pl/f129/ / Możesz założyć tam temat, opisać swoją sytuacje i powinni Ci coś podsunąć.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...
PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
m-shop.eu (Polskie sklepy i hurtownie)
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (polskie sklepy))
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...