sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Konto osobiste. Jakie?
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: Konto osobiste. Jakie?
#18391
Konto osobiste. Jakie? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witam. Do połowy Września planuję założyć konto bankowe - osobiste.
Wykorzystywane byłoby w 90% przypadków do zakupów internetowych. Karta jest mi w tej chwili zbędna. Chociaż nie wykluczam, że w niedługim czasie będę zainteresowany jej nabyciem, także byłoby dobrze, gdybym mógł połączyć jakoś usługi, generalnie najbardziej odpowiadałby mi chyba jakiś limit w koncie, który by się odnawiał co miesiąc. Słyszałem także, że w przypadku kart Visa nie jest możliwe w każdym przypadku zrobić zakupy przez internet, dlatego chciałbym, żebym dostał do konta kartę wydaną przez MasterCard, no chyba, że źle coś słyszałem, ale wydaje mi się, że tak właśnie jest.
Moglibyście pomóc? Wybrać konto studenckie czy zwykłe? Na link http://www.mbank.plhttp://www.mbank.pl widziałem informację o fajnym koncie , gdzie spodobało mi się połączenie eKonto w mbanku + do tego jakiś kantor.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
JerryOn
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/10/05 21:59 Przez JerryOn.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18410
Re: Konto osobiste. Jakie? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Ja bym ogólnie postawił na zwykłe. W mbanku są rożne możliwości także dobry wybór
Tom Tomczykiewicz

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18470
Re: Konto osobiste. Jakie? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Tak też zrobiłem, założyłem ekonto i jak na razie jestem zadowolony. Tak jak pisałem we wcześniejszym poście myślę, żeby dołożyć do konta jakiś limit w koncie na ok. 2000 zł. na niezaplanowane wydatki, oprocentowanie też jest ok. z tego co widziałem na stronie. Z drugiej strony zastanawiam się nad zwykłą kartą kredytową, bo podobno w przypadku karty łatwiej jest kontrolować wydatki i zazwyczaj też dłuższy jest okres bezodsetkowy. Nie wiem co lepsze, co byście polecili?
JerryOn
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18523
Re: Konto osobiste. Jakie? 9 lat(a), 6 mies. temu  
Limit na koncie możesz zmieniać i ustawiać sobie jaki chcesz. Co do karty kredytowej to jak najbardziej, ale trzeba kontrolować i podliczać swoje wydatki. No i spłacać najlepiej w calości zadłużenie żeby się nie zamotać. Możesz też ustalić sobie raty w jakich będziesz spłacal. Grunt żeby nie przekombinować
blue eye
Posty: 172
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...
GREEN STORE LONDON (Polskie sklepy i hurtownie)
KOTLY / BOILERY : GAZOWE WSZYSTKICH MAREK , węglowe i...
Intenso Lingerie (Odzież, obuwie, dodatki)
Bielizna firmy Esotiq dla kobiet oraz kolekcja dla Panów...