środa, 24 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół12
TEMAT: Konto w Polsce
#17529
Konto w Polsce 10 lat(a), 3 mies. temu  
Witam, noszę się z zamiarem założenia konta w Polsce i mam kilka pytań. Czy w związku z tym, że mieszkam za granicą nie będę miał problemów z założeniem konta w PL? Jakie ewentualne dokumenty potrzebne są do załatwienia takiej sprawy? Ostatnie już moje pytanie, który bank polecilibyście najbardziej? Zależy mi na niezawodnym korzystaniu z konta online. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź
MarekKos
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17545
Re: Konto w Polsce 10 lat(a), 3 mies. temu  
Przede wszystkim polecam ci mBank, masz swobody dostęp do konta online i wiem z własnego doświadczenia, że to dobry bank. Co do dokumentów to dokładnie nie pamiętam, ale na pewno dowód osobisty i chyba musisz podać adres w Polsce. Ale tak jak już wspomniałam nie jestem pewna co do tego. Zawsze możesz zadzwonić do nich i się upewnić
mamuska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18027
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 10 mies. temu  
Nie bedziesz mial żadnych problemów i ja również polecam mbank. Mam tam konto już kilka lat i jestem zadowolona
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18031
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 10 mies. temu  
Mam tam nie tylko konto, ale i wziąłem dodatkowo od nich program partnerski. Przydaje się, każda osoba która założy tam konto dzięki mnie daje mi dodatkową kasę , czyli 85 zł. Oczywiście nie namawiam do PP. Ale bank jest na prawdę ok.
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18075
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 10 mies. temu  
Jeśli planujesz wykorzystać konto do lokowania kasy, to raczej nie polecam. Bardzo niski %. Ja osobiście inwestuję w ziemię, dokładniej w działki na Mazurach. Rata raptem 300 zł a kasa daje o wiele większy % zysku. Bezpieczna i długoterminowa lokata, z tym że działkę w każdej chwili mogę sprzedać za minimum ok 100 tyś zł. czyli całkiem nie źle. I taka właśnie powinna być lokata. Jakby co to podpowiem. [ oczywiście informacja do pełnego sprawdzenia]
janubers
Posty: 29
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18313
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 7 mies. temu  
mamuska napisał:
Przede wszystkim polecam ci mBank, masz swobody dostęp do konta online i wiem z własnego doświadczenia, że to dobry bank. Co do dokumentów to dokładnie nie pamiętam, ale na pewno dowód osobisty i chyba musisz podać adres w Polsce. Ale tak jak już wspomniałam nie jestem pewna co do tego. Zawsze możesz zadzwonić do nich i się upewnić

Ja rowniez mam konto w mBanku.
Szczerze polecam, wszystko dziala swietnie i do tej pory nie mialam zadnych problemow.
grazk
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19099
Re: Konto w Polsce 9 lat(a), 2 mies. temu  
każdy bank ale aby był darmowy: mbank, ideabank, getinonline itp
sasa1111
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19263
Re: Konto w Polsce 9 lat(a) temu  
ideabank chyba będzie w tym wypadku najlepszy
Marlor
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19276
Re: Konto w Polsce 9 lat(a) temu  
Też szukam jakiegoś darmowego w prowadzeniu konta w PL. Czy będzie można założyć je zdalnie? Bez konieczności podróży do kraju?
nowakp
Posty: 98
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19278
Re: Konto w Polsce 9 lat(a) temu  
nowakp napisał:
Też szukam jakiegoś darmowego w prowadzeniu konta w PL. Czy będzie można założyć je zdalnie? Bez konieczności podróży do kraju?

Jeśli nie masz żadnego konta w Polsce to raczej nie będzie to możliwe. Jeśli natomiast masz to nie powinno być problemu. Obecnie w wielu bankach można potwierdzić swoje dane po prostu wysyłając przelew na drugie konto ( bank kopiuje wtedy Twoje dane).

Nie mogę sobie jednak dać reki uciąć czy jest tak obecnie bo to wszystko bardzo często się zmienia. Tutaj masz cały dział o kontach bankowych: www.forum-kredytowe.pl/f129/ / Możesz założyć tam temat, opisać swoją sytuacje i powinni Ci coś podsunąć.
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Bartec Design - Cięcie i grawerowanie laserowe
Firma oferuje usługi cięcia i grawerowania laserowego nie...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...
Higher Nature Higher Nature
Higher Nature jest znaną brytyjską marką specjalizującą...
Eden4flowers Eden4flowers
Jedna z pierwszych brytyjskich kwiaciarni internetowych....
Kickers Kickers
Szukasz butów? Zrób zakupy online przez internet w...