sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół1
TEMAT: Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut
#13478
Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut 12 lat(a) temu  
czesc, chce wymienić kilka tys. funtów na PLN, wygląda na to że w Polskich ekantorach jest najtaniej jak patrze na porównywarce kantorów, szkopuł w tym, że mam konto w funtach w angielskim HSBC i nie wiem jak z przelewem ich do Polskiego kantoru (żeby mi nie zżarło za dużo ) - ktoś korzystał i może polecić jakiś dobry kantorek?
Wymiana_walut
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/03/26 23:38 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13674
Re: Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut 12 lat(a) temu  
ja moge polecic ci strone gieldawalut.pl . to platforma wymiany, czyli kupujesz od innych uzytkownikow walute za zaproponowana cene. ja korzystalem juz kilkakrotnie i jestem zadowolony.
maciek_r

Ostatnio zmieniany: 2012/08/30 15:34 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13728
Re: Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut 12 lat(a) temu  
patrzyłem na stronkę, na wyspach jest Currencyfair a w Polsce Walutomat - te portale są liderami wymiany walut pomiędzy użytkownikami, tylko że kursy są zbliżone do tych co w ekantorach na strefawalut i do tego trzeba czekać na skojarzenie transakcji
Wymiana_walut
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2012/08/30 15:35 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13743
Re: Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut 11 lat(a), 12 mies. temu  
to prawda, ze trzeba czekać na skojarzenie transakcji ale np na tej Gieldzie Walut codziennie pojawia się mnóstwo nowych ofert wiec raczej nie jest to problemem.
maciek_r

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19516
Re: Wymiana waluty przez internet najtańsze ekantory strefawalut 8 lat(a), 8 mies. temu  
Sprawdź sobie ... ja tam zawsze wymieniam sobie walute nigdy problemu nie miałem a korzystam z tego serwisu notorycznie i wszystko chodzi jak trzeba jest to chyba najszybszy sposób wymiany waluty.
Gerlvis
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/08/19 17:03 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
HotelClub UK HotelClub
Ponad 60000 hoteli i innych form zakwaterowania na całym...
Philips Philips
Sklep internetowy Philips oferuje produkty z zakresu...