czwartek, 18 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce?
Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół12
TEMAT: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce?
#18800
Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Witam,
pracuję w UK, ale chciałabym wziąć kredyt hipoteczny w Polsce. Czy to jest możliwe, a jeśli tak to na jakich warunkach? Pracuję oczywiście legalnie. Proszę o pomoc lub wskazówkę, gdzie mogę się tego dowiedzieć.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18801
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Wydaje mi się, że jeżeli taka możliwość istnieje, to dużo Cię to będzie kosztować (przewalutowania). Skąd pomysł brania kredytu w Polsce?
MietekDusiPens
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18802
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 9 lat(a), 4 mies. temu  
czesc polskich bankow z tego co sie oretuje ma opcje hipoteki dla osob pracujacych za granica ale dokladnie ci nie powiem. Najbardziej wiarygodne zropdlo w tym przypadku to polskie banki raczej
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18804
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Tutaj bank indywidualnie musi ocenić ryzyko. Zależeć to będzie jeszcze od wysokości kredytu...
Tutaj masz bardzo podobną historię: www.forum-kredytowe.pl/f125/praca-w-uk-kredyt-na-budowe-domu-w-polsce-72163.html
I bank tam akurat nie udzielił im kredytu... Ale znam przypadki, że inne nie stwarzają takich problemów. Jak jest odpowiednio wysoki wkład własny, to przecież dla banku to żadne ryzyko.
jka
Posty: 163
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18827
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Wiem, że kolega brał kiedyś kredyt w Polsce i przedstawiał normalnie całą dokumentacje tutejszą i dostał bez problemu. Nie każdy bank będzie miał tak samo więc konieczny jest bezpośredni kontakt z bankami.
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19346
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 8 lat(a), 11 mies. temu  
... słuchajcie a jak to wygląda teraz?
w zeszłym roku znajomy pracujący w Niemczech ubiegał się o kredyt... i niedostał bo... zarabiał w euro a nie zł parodia
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20219
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Ale ile tej kasy potrzebujecie? Może chwilówki będą rozwiązaniem. Tam nie trzeba nic przedstawiać i się martwić, nawet jak ma się poprzedni kredyt lub pożyczkę na głowie. Na [usunięto] jest to wszystko jasno przedstawione.
magda90
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/04/27 08:41 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20295
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 7 lat(a), 11 mies. temu  
Tylko chwilówki to na duży procent pożyczają.
Yagn
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20323
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 7 lat(a), 10 mies. temu  
I to na spory...
tamarr
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20333
Re: Czy bank udzieli mi kredytu w Polsce? 7 lat(a), 10 mies. temu  
Chwilówki nie są żadnym rozwiązaniem, tylko pogorszą sytuację. Nijak mają się do kredytu hipotecznego. Najlepiej popytać w różnych bankach.
kacha

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...

Pozostałe oferty

Europcar Europcar
Europcar jest największą w Europie firmą wynajmującą...
Polski prawnik w UK - Odszkodowania Powypadkowe (Odszkodowania)
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc...
Konsultantka Avon w UK (Kosmetyki i perfumy)
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami....
Musicroom Musicroom
Największy asortyment produktów muzycznych.Płyty CD i...