czwartek, 18 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Konto bankowe? emerytura? czy może przelewy pieniężne? Masz pytanie na temat finansów w UK? - Dołącz do dyskusji lub załóż nowy temat.
W dół123
TEMAT: Zwrot podatku
#11406
Re: Zwrot podatku 12 lat(a), 4 mies. temu  
Oj tam, oj tam!
Jak człowiek nie ogarnia tematu, to musi szukać pomocy
k.k

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11414
Re: Zwrot podatku 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ktoś polecał mi stronę Twój Podatek. Ktoś może z niej korzystał?
gl89

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11440
Re: Zwrot podatku 12 lat(a), 4 mies. temu  
Wszystkim którzy chcą odzyskac podatek polecam wizytę w najbliższym urzędzie skarbowym - nikt od wasz żadnej prowizji nie pobierze a takie firmy o jakich mowa żerują tylko na Polakach...
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11648
Re: Zwrot podatku 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ja korzystalem ze strony twojpodatek.pl. BYłem bardzo zadowolony z jakosci uslugi i z ceny!! Osobiscie polecam.
łukaszs
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12198
Re: Zwrot podatku 12 lat(a), 3 mies. temu  
Myślisz? Wiesz, jak ktoś nie ogarnia tematu, to szuka pomocy wszędzie. Urzędy nie cieszą się szczególną sławą.
Twoj Podatek ma z góry określoną kwotę, którą pobiera. Jest to na pewno pewniejsze niż określenie 14 procent... Poza tym, wiadomo, trochę się jednak czeka na tez zwrot. Na Polski ile czasem czekamy...
k.k

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12559
Re: Zwrot podatku 12 lat(a), 2 mies. temu  
Czemu urzędy nie cieszą się sławą? może dlatego że spamujecie i za wszelką cenę chcecie namówić ludzi do załatwiania wszystkiego przez waszą firmę?

LUDZIE WYSTARCZY PRZEJŚĆ SIĘ DO NAJBLIŻSZEJ SKARBÓWKI I NAWET NIE TRZEBA ZNAĆ ANGIELSKIEGO! Dajecie P60 i po sprawie ale jak chcecie być co najmniej 20% w plecy to owszem możecie zlecić firmie podobnie jak zakup chleba
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14306
Re: Zwrot podatku 11 lat(a), 10 mies. temu  
Ja nie miałam za bardzo możliwości osobiście się zgłosić do urzędu ponieważ wróciłam do Polski, dlatego skorzystałam z usług firmy, która wszystkim się zajęła i 100% podatku odzyskałam
Asia J
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14322
Re: Zwrot podatku 11 lat(a), 10 mies. temu  
k.k napisał:
Myślisz? Wiesz, jak ktoś nie ogarnia tematu, to szuka pomocy wszędzie. Urzędy nie cieszą się szczególną sławą.
Twoj Podatek ma z góry określoną kwotę, którą pobiera. Jest to na pewno pewniejsze niż określenie 14 procent... Poza tym, wiadomo, trochę się jednak czeka na tez zwrot. Na Polski ile czasem czekamy...


Ale to w Polsce się nie cieszą a tutaj jest inaczej. Poza tym nie ma żadnych pitów itp więc rozliczenie się potrzebne jest tylko tym co prowadzą działalność gospodarczą a jak ktoś zatrudniony miał zapłacony za duży podatek to wystarczy umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym i nic nie trzeba wypełniać
Hrabina

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16079
Re: Zwrot podatku 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja też odzyskałam cały podatek po powrocie do Polski. Początkowo chciałam rozliczyć się sama ale ostatecznie poszłam do (usunięte przez moderatora) i wszystko załatwili za mnie. W 10 dni udało mi się odzyskać całość podatku, więc bardzo szybko, aż się zdziwiłam
wikusiak
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/18 11:49 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#16153
Re: Zwrot podatku 11 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Uzyskałem zwrot podatku za pracę w UK dzięki firmie (usunięte przez moderatora). Jestem zadowolony ze współpracy z nimi,następnym razem znowu skorzystam z nich.
amorek
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2013/03/18 11:50 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...
alt
TanieKosmetyki
Oferujemy największy wybór polskich marek kosmetycznych. Wygoda...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

CPC EMPIRE TRAINING (Szkoły i kursy)
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7...
Tłumacz Przysięgły UK (tłumacze)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
RTV Euro AGD RTV Euro AGD
Lider rynku RTV i AGD w Polsce. W swojej ofercie mamy...