sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii?
#9914
Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 12 lat(a), 9 mies. temu  
Można to dosać w ramach publicznej służby zdrowia czy tylko prywanie? i ile gdzies tak w zaokrągleniu kosztuje aparat na zęby?
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11583
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 12 lat(a), 4 mies. temu  
W takim przypadku chyba lepszą odpowiedź otrzymasz od swojego lekarza rodzinnego?
mora_nova

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11724
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 12 lat(a), 4 mies. temu  
Po to zapytałem żeby nie fatygować się do lekarza
Przemysław

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17877
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 11 mies. temu  
Aparat na zeby to chyba tylko prywatnie, nie spotkałam sie jeszcze zeby było inaczej...
nosleep

Ostatnio zmieniany: 2014/05/21 21:56 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.Powód: zapewne w przychodni którą Pani reklamuje jest wszystko :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18060
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 9 mies. temu  
Niestety nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby aparat na zęby był refundowany. A szkoda, bo wiadomo że to spory wydatek.
AnnKow
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2014/06/27 16:23 Przez Bezpiecznik.Powód: Do reklamowania słuzy Pasaż POLEMI :)
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18062
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 9 mies. temu  
Ja mam aparat ... i jestem póki co z niego bardzo zadowolona:) Generalnie mam wrażenie, że polscy lekarze jakoś lepiej podchodzą do swojej pracy. Nie wyobrażam sobie na chwilę dzisiejszą leczyć się gdzie indziej
Titija

Ostatnio zmieniany: 2014/06/27 16:24 Przez Bezpiecznik.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18170
Re: Aparat na zeby - koszty jakie koszty w Wielkiej Brytanii? 9 lat(a), 9 mies. temu  
Większość moich znajomych zakłada aparaty w Polsce z uwagi na koszta, a tutaj ponoć jest bardzo drogo.
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
Osteopatia, Kręgarz, Masaż Leczniczy, Fizjoterapia Dorosłych i Dzieci
Gabinet Osteopatii, Kręgarz i Chiropraktyk oraz Masaż Leczniczy i...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Pozostałe oferty

Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Księgowość i doradztwo)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...
Ugg Boots Ugg Boots
Sklep oferuje oryginalne buty Ugg, rozchwytywane przez...
Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...