piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja?
Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja?
#18361
GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Witam,
Mój nastolatek rozpoczął edukację w angielskiej szkole i otrzymałam do wypełnienia Health Questionnaire. Jest tam rubryka "Name & Address of GP/Surgery" mam pytanie - czy muszę koniecznie moje dziecko zapisać do jakiegoś GP?
Nie miałam takiego zamiaru bo mój syn jest alergikiem i ma świetnego lekarza w Polsce, który zna go od małego, jest w Polsce ubezpieczony i nie chcialam go tutaj zapisywać, co 3,4 miesiące jesteśmy w Polsce, a opinie o GP tutejszych przyprawiają mnie o ból głowy...
Czy mogę zwrócić ten formularz do szkoły bez informacji do jakiego GP go zapisałam (bo nie zapisałam do żadnego)???
Proszę o informację, dziękuję
Slovianka
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18362
Re: GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja? 9 lat(a), 7 mies. temu  
Nie rozumiem twojego pytania. GP mean genaral practice, tak? Lekarz ogolny znaczy? W polsce masz specjaliste i przypuszczam lekarza rodzinneg. Pytanie jest takie: czy z kazdym przeziębieniem lub infekcja bedziesz latac do polski czy twoj lekarz bedzie przylatywal do ciebie? Trudno odpowiedziec, nie? Gdybys byla zarejestrowana w jakiej kolwiek przychodni tutaj sporo by ci to uproscio
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18368
Re: GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja? 9 lat(a), 7 mies. temu  
No ja też nie bardzo rozumiem ta kwestie. Dlaczego bronisz się przed zapisaniem dziecka do lekarza? Nie musisz korzystać jeżeli nie masz potrzeby. A takie informacje są potrzebne dla szkoły, bo jeżeli coś się stanie twojemu dziecku podczas pobytu w szkole to gdzieś przecież będą musieli szukać pomocy i co wtedy?
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Pozostałe oferty

alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...
RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...