piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Problem z rozstepami
#2770
Problem z rozstepami 13 lat(a), 8 mies. temu  
Mam takie pytanko czy ktos moze wie gdzie jest jakas klinika do usuwania rozstepow a raczej ich leczenia gdzies w glasgow lub okolicy chodzi mi dokladniej o leczenie laserem IPL lub mezotherapy, czy ktos moze tego probowal i ile kosztuje!
Justys
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2793
Re: Problem z rozstepami 13 lat(a), 8 mies. temu  
Proponuje wybrać się najpierw do salonu kosmetycznego.
Monisia
Posty: 240
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#2837
Re: Problem z rozstepami 13 lat(a), 8 mies. temu  
Dzieki ale mysle ze to nic nie da wyprobowalam juz bardzo duzo kremow i pilingow i nic to nie dalo, na temat laserowego usuwania tez jest wiele roznych opini ale mysle ze mogla bym zaryzykowac, tylko wolala bym zrobic to w Szkocji, pozdrawiam.
Justys
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18397
Re: Problem z rozstepami 9 lat(a), 6 mies. temu  
sama bym sie wybrala na taki zabieg likwiadcji rozstepów, ale poki co kupilam sobie krem i masuje zobaczymy czy poomoze
nvidia

Ostatnio zmieniany: 2014/09/23 10:32 Przez Redakcja POLEMI.co.uk.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18716
Re: Problem z rozstepami 9 lat(a), 4 mies. temu  
Justys napisał:
Dzieki ale mysle ze to nic nie da wyprobowalam juz bardzo duzo kremow i pilingow i nic to nie dalo, na temat laserowego usuwania tez jest wiele roznych opini ale mysle ze mogla bym zaryzykowac, tylko wolala bym zrobic to w Szkocji, pozdrawiam.


Moja znajoma kiedyś miała też taki problem i wiem, że takie zabiegi wykonywali jej w jakimś salonie kosmetycznym. Jednak są to zabiegi kosmetyczne wiec w klinikach raczej tego nie robią.
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18732
Re: Problem z rozstepami 9 lat(a), 4 mies. temu  
Poszłabym sobie na rożne zabiegi, ale niestety nie mogę się zebrać. Sprawdzałam już nawet salony kosmetyczne i zabiegi odchudzające czy też poprawiające urodę też są w ofertach wiec kosmetyczka spokojnie ci to zrobi. Zapewne bedzie trzeba wykonac serie zabiegów itp.
Ola
Posty: 438
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18744
Re: Problem z rozstepami 9 lat(a), 3 mies. temu  
A próbowałaś naturalnych kosmetyków? Na przykład oleju rycynowego? Podobno pomaga w leczeniu rozstępów.
NadiBi
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19569
Re: Problem z rozstepami 8 lat(a), 7 mies. temu  
W każdej aptece możesz kupić dobre kremy, które należny wmasowywać w ciało, powinno pomóc
somas
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19600
Re: Problem z rozstepami 8 lat(a), 6 mies. temu  
ten laser o który pytasz już dawno wylądował w muzeum, przynajmniej w Polsce.
Polecam lekturę artykułu "Blizny i rozstępy – to już nie problem" na stronie :
doz.pl/czytelnia/a2130-Blizny_i_rozstepy_8211_to_juz_nie_problem .
W przypadku laserowego usuwania rozstępów mamy kilka opcji do wyboru. Lasery wykorzystywane w przypadku tego rodzaju zabiegu mogą być barwnikowe, miedziowe czy CO2. Zabieg polega na odparowaniu uszkodzonego naskórka z pozostawieniem zdrowej warstwy skóry. Do zabiegów wykorzystuje się często lasery frakcyjne. Najpopularniejsze ostatnio lasery to FOTONA™, ALMA®, Mosaic eCO2 oraz Fraxel Re:Store wykorzystują promieniowanie tysięcy maleńkich strumieni o wysokiej energii, które wnikają w skórę właściwą. W miejscu, w którym zadziałał laser, komórki regenerują się, dzięki czemu powstają nowe włókna kolagenowe i elastyny. Przewaga tych laserów polega na ich precyzji. Dzięki temu rekonwalescencja po zabiegu trwa krócej.
Mikicińska
Posty: 6
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/09/10 17:02 Przez Mikicińska.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19613
Re: Problem z rozstepami 8 lat(a), 6 mies. temu  
Takie zabieg z pewnością są skuteczne ale i bardzo drogie. A ja póki co nie mam takiej gotówki ale znalazłam fajne tańsze rozwiązanie medium.com/@UsuwanieRozstepow ja próbuję na razie sposobów opisanych na tej stronie.
wiko7

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
MOLSO - Polski Fryzjer
MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie, modelowanie,...

Pozostałe oferty

Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
Gatwick Express Gatwick Express
Połączenie kolejowe pomiędzy lotniskiem Gatwick a...