czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Pediatra
#19660
Pediatra 8 lat(a), 6 mies. temu  
Szukam polskiego pediatry, najlepiej w Londynie. Macie jakieś sprawdzone przychodnie z dobrymi specjalistami ?
NatiW
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19684
Re: Pediatra 8 lat(a), 5 mies. temu  
Czesc, jestem nowa w Londynie ale dowiedziałam się, że pediatra mojego dziecka z Warszawy ostatnio przeniosła się do Londynu i przyjmuje w jednej z polskiej klinik. Bodajże My Medyk na Hanger Lane. Jest to wspaniały specjalista z ogromną wiedzą. Na internecie możesz znaleźc sporo artykułów w których udziela się Pani dr. Beata.
Kasiaaa
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19692
Re: Pediatra 8 lat(a), 5 mies. temu  
Osobiście wolę udać się najzwyczajniej w świecie do tutejszych lekarzy, bo polscy niestety, ale przyjeżdżają lub odwiedzają UK tylko po to żeby zarobić kasę na prywatnej praktyce. Nie zawsze pacjenci wychodzą na tym dobrze, ponieważ wiele rzeczy jest naciąganych przez polskich specjalistów ;/ Oczywiście nie obrażam tutaj nikogo, ale wszyscy wiemy o co chodzi...
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19696
Re: Pediatra 8 lat(a), 5 mies. temu  
Dziękuje za pomoc i wypowiedzi. Zdecyduję się chyba jednak na Dr. Beatę Szymczyk-Hałas. W poniedziałek oglądałam program Halo Polonia i zobaczyłam tam Pania dr. Wygląda, że jest dobra w tym czym się zajmuje. Odwiedze ja w Londynie Dziękuje
NatiW
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19817
Re: Pediatra 8 lat(a), 4 mies. temu  
Ja chodzę z synem do polskiej przychodni i jestem zadowolony. Poleciła i ją siostra i tak już zostało. Lekarze są bardzo mili dla dzieci i bardzo profesjonalnie podchodzą do wszystkich chorób i problemów. Wcześniej nie trafiłem na taki osoby
IgorB
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/11/27 11:09 Przez pawel-sikorski.Powód: Link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19853
Re: Pediatra 8 lat(a), 3 mies. temu  
Bardzo fajny pediatra przyjmuje tutaj polski-lekarz.london. Moi znajomi też tam chodzą w razie potrzeby.
janisk
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19918
Re: Pediatra 8 lat(a), 2 mies. temu  
A co to za różnica, czy polski lekarz czy brytyjski? Chyba tylko taka, że za polskiego płacimy
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19955
Re: Pediatra 8 lat(a), 2 mies. temu  
Swietnym specjalista jest dr Jadwiga Grosicka. Przyjmuje w Poludniowym Londynie.
Kasia Farrow
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20211
Re: Pediatra 7 lat(a), 11 mies. temu  
Super, że jest tutaj taki temat, a przede wszystkim, że przy moim roztrzepaniu go znalazłem.
Pisałem już wcześniej, że jestem od niedawna w UK i jeszcze dużo rzeczy muszę odkryć, poznać - pewnie to znacie. Dlatego się tu zarejestrowałem, w nadziei, że ktoś się będzie bardziej orientował w temacie.
A mianowicie za około miesiąc dojedzie do mnie narzeczona z synkiem (obsuwa czasowa spowodowana jej niedokończonymi sprawami w pracy i na uczelni) i będą tutaj ze mną na jakieś pół roku. Chciałem się upewnić, że w razie jakichś kłopotów zdrowotnych małego(odpukać) będziemy mogli skorzystać z tutejszej opieki zdrowotnej bez problemu.
No właśnie - mimo wszystko, zależałoby nam na polskich lekarzach pediatrach, głównie dlatego, żeby małego nie przestraszyć, kiedy lekarz będzie mówił w innym języku (to taki nieśmiały typ dziecka), a jednak trochę polskich specjalistów tu w Londynie jest. Mój znajomy, który pomógł mi w zakwaterowaniu tutaj, polecał mi klinikę Panamedic i dr Piwkowską, ale właśnie wolę zasięgnąć tak na wszelki wypadek Waszych opinii, bo może ktoś miał już z nimi styczność, niestety nie mogłem znaleźć za wiele w necie. Czy są rzetelni? Jak przebiega wizyta? Czy trzeba długo na nią czekać? I jak ogólne wrażenia?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc
bufftor
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2016/04/26 08:38 Przez Joanna Mierzwa.Powód: link zewnętrzny
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20244
Re: Pediatra 7 lat(a), 11 mies. temu  
Ja rowniez polecam dr Grosicka. Doskonaly lekarz i przemila osoba. Znajdziesz ja w topmedicalclinic.co.uk
EwaKarczuk
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Tłumacz Przysięgły UK
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich i...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Pozostałe oferty

P&O Ferries P&O Ferries
Połączenia promowe między Wielką Brytanią a Irlandią i...
JS Insurance JS Insurance
Ubezpieczenia turystyczne i inne w najlepszej cenie....
GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...