piątek, 29 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Mam i dziecko
#10942
Mam i dziecko 12 lat(a), 5 mies. temu  
Niedługo zostane mamą i troche sie obawiam bo to w końcu inny kraj i chciałabym poznać wasze doświadczenia co było trudne sprawiło wam problemy?
Agnieszka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12271
Re: Mam i dziecko 12 lat(a), 2 mies. temu  
Jak dla początkującej mamy i z podstawami języka - to dogadanie się z lekarzami
Potem starałam się nie panikować. Wiele rad i informacji szukałam w internecie. Polecam poczytać matka i dziecko - dużo mi pomogło w chwilach zawątpienia i niewiedzy. Jak każda matka przy pierwszym dziecku się uczyłam wszystkiego na bieżąco
mysia444
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12282
Re: Mam i dziecko 12 lat(a), 2 mies. temu  
Nie interesują mnie porady jak to jest w Polsce
Agnieszka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13425
Re: Mam i dziecko 12 lat(a) temu  
Agnieszka napisał:
Niedługo zostane mamą i troche sie obawiam bo to w końcu inny kraj i chciałabym poznać wasze doświadczenia co było trudne sprawiło wam problemy?w Polsce jest problem z finansami, za urodzenie dziecka grosze , starczy na wózek
rosse
Posty: 16
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13983
Re: Mam i dziecko 11 lat(a), 10 mies. temu  
W Polsce jest bardzo trudno, nawet jak ma sie prace to jest obawa że zwolnią
Agnieszka

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19481
Re: Mam i dziecko 8 lat(a), 8 mies. temu  
W każdym kraju z dziećmi się podobne problemy Jeśli sie nie zna dobrze jezyka to jest znacznie trudniej się porozumieć ze specjalistami, tak samo jak potem odda się dziecko do przedszkola Ale finansowo jest znacznie łatwiej, ponieważ są dodatkowe świadczenia. Można dziecku wtedy kupić zabawki, a nie się zastanawiać czy wystarczy do pierwszego. Małej ostatnio kupiłem konika na biegunach, o takiego i właściwie spełniłem swoje marzenie z dzieciństwa by takiego mieć
wiko7

Ostatnio zmieniany: 2015/08/01 12:43 Przez Bezpiecznik.Powód: Usunięty link
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19528
Re: Mam i dziecko 8 lat(a), 7 mies. temu  
Większość rzeczy nauczysz się sama, a o te konkretne/poważne pytaj doświadczonych specjalistów
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21616
Re: Mam i dziecko 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Na www.klockidlaciebie.pl/ znajdziesz fajne klocki dla dzieci w każdym wieku. Myślę że oferta może was zainteresować. Tego typu klocki to świetny rozwój dla dzieci.
Mark14
Posty: 3
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21636
Re: Mam i dziecko 7 lat(a) temu  
Mark14 napisał:
Na [Link został usunięty] znajdziesz fajne klocki dla dzieci w każdym wieku. Myślę że oferta może was zainteresować. Tego typu klocki to świetny rozwój dla dzieci.

Klocki? A w czym to ma niby jej pomóc. Co to rada?
specjalista

Ostatnio zmieniany: 2017/03/02 11:55 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


CPC EMPIRE TRAINING
Kurs odświeżający składa się z 35 godzin (5 dni po 7 godzin)...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
Dell Dell
Dell to wiodąca na rynku światowym marka komputerowa....
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...