czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Przestrzeń pomocy - opinie
#21443
Przestrzeń pomocy - opinie 7 lat(a), 6 mies. temu  
Potrzbuję pomocy psychologa - jestem w trakcie rozwodu. Tu na miejscu nie znalazłem żadnego Polaka, co może mi pomóc. Zdecydowałem się na pomoc online w Przestrzeni Pomocy. Czy ktoś z Was ich zna? Którego z ich psychologów możecie polecić?
DorkaM
Posty: 20
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21467
Re: Przestrzeń pomocy - opinie 7 lat(a), 5 mies. temu  
Korzystałam z ich pomocy po rozstaniu... tu, za granicą z dala od bliskich to wszystko bolało ze zdwojoną siłą, a nei chciałam martwić rodziny w PL, bo i tak nie byli w stanie mi pomoc. Szczera rozmowa z Panią Edytą z przestrzeni duzo dobrego mi dała
elka
Posty: 23
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21484
Re: Przestrzeń pomocy - opinie 7 lat(a), 4 mies. temu  
nie znam tej przychodni, ale na stronie z tego, co widac są opisy wszystkich lekarzy, więc może w ten sposób sprawdź, który będzie najlepiej pasował do Twojego problemu?
Marta Be
Posty: 24
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21612
Re: Przestrzeń pomocy - opinie 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Na wyspach są dość znani. Kilka razy gdzieś w różnych sytuacjach słyszałam, że ktoś ze znajomych Polaków korzystał z takiej pomocy. Wg mnie żaden wstyd! Gdybym znalazła się w trudnej sytuacji też szukałabym specjalisty, bo rodzina i znajomi są nieobiektywni.
sandra99
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21734
Re: Przestrzeń pomocy - opinie 6 lat(a), 10 mies. temu  
Z tego co się orientuję, to na pewno w Psychomedic mają ciekawą propozycję. Jest tam bowiem terapia przez Skype po polsku. Można też skorzystać z terapii w języku angielskim. Na ich stronie znajdziecie więcej informacji. Można się u nich zarejestrować pod nr +48 22 253 88 88.
piter29
Posty: 9
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Darius Roofing Services
Świadczę usługi dekarskie od 2008 roku. Zajmuje się naprawą...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Kursy na wózki widłowe
Kursy dla osób początkujących/doświadczonych jak i z polskimi...

Pozostałe oferty

Tesco Mobile Phone Shop Tesco Mobile Phone Shop
Odwiedź Sklep Tesco Mobile Phone Shop i sprawdź...
alt Sofia Furniture LTD (Meble i wyposażenie)
Sofia Furniture Ltd to polska firma meblowa, która...
Furniture4less (Meble dla dziecka)
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Kredyty i finanse)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...