piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Powiększanie piersi
#21932
Powiększanie piersi 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Witajcie dziewczyny, szukam dobrej kliniki/lekarza zajmującego się powiększaniem piersi. Dużo schudłam, do tego jestem po dwóch ciążach, także piersi pozostawiają wiele do życzenia, szuka kogoś sprawdzonego w Polsce.
grazyna45
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21938
Re: Powiększanie piersi 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Niestety nie znam nikogo takiego, chyba najlepiej samemu poszperać po internecie, sprawdzic opinie, no i umowic sie na konsultacje zobaczyc co i jak. Slyszalam tylko, że jest niesamowity bol i dlugi okres rekonwalescencji. Tak wiec powodzenia.
misia
Posty: 150
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21953
Re: Powiększanie piersi 6 lat(a) temu  
Sprawdź sobie dr Murawskiego z Warszawy, trudno się do niego dostać, trzeba się umawiać na konsultację z dużym wyprzedzeniem, ale to dobry specjalista.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21981
Re: Powiększanie piersi 5 lat(a), 11 mies. temu  
Kochana dobrze się nad tym zastanów. Powiększanie piersi to nie takie hop siup ale poważny zabieg, który moze nieść ze sobą konsekwencje.... Sama kiedyś zastanawiałam się aby na coś takiego iść poniewaz miałam niesamowite kompleksy na punkcie swojego biustu, ale ostatecznie zrezygnowałam. Postanowiłam poszukać mniej inwazyjnych sposobów. Pomogły tabletki i masaże Udało się powiekszyć biust 1 rozmiar. perfectbust.com.pl/
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/05/18 07:18 Przez DomiGr.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Polski prawnik w UK
Sintons to kancelaria adwokacka w UK świadcząca pomoc prawną od...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Pozostałe oferty

Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Forklift Training School (Szkoły, kursy)
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii -...
Tesco Tesco.com
Tesco.com oferuje szeroka gamę produktów i usług -...
MOLSO - Polski Fryzjer MOLSO - Polski Fryzjer w Glasgow (Fryzjerstwo)
Profesjonalne usługi fryzjerskie - Strzyżenie,...