czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Pajączki-żylaki...
#21409
Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 6 mies. temu  
Od jakiegoś już czasu pojawiają sie u mnie pajączki, no a do żylaków to juz prosta droga. Niestety mam taką prace, że nie mogę sobie pozwolic na elastyczność. Jak wy radzicie sobie aby przynajmniej w jakimś stopniu zapobiegać rozwijaniu się tego cholerstwa?
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21577
Re: Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 2 mies. temu  
Jest to dziedziczne. Niestety ale nie ma wielu możliwości zapobiegania . Jeśli jednak chcesz to wyleczyć to proponuję zastanowić się nad zabiegiem skleroterapii. Możesz się na to zapisać prywatnie w Polsce.

clinicadermatologica.pl/zabiegi/skleroterapia/

Jest to ostrzykiwanie żylaków.
jka
Posty: 162
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21596
Re: Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 2 mies. temu  
To mnie nie pocieszyłaś Jak rozmawiałam tutaj z moim GB, to też mi powiedział, że nie za bardzo mamy na to wpływ. Ale póki co to co sie pojawiło jest zbyd błache aby ingerować w to jakimiś zabiegami. Echh nie pozostaje nic innego jak czekać na większe, co z beznadzieja. Najgorsze jest to, że zabiegi nie dają gwarancji bo tak jak w przypadku zylaków nawracaja ponownie... No nic dzieki mimo wszystko za dobre chęci. Pozdrawiam
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21611
Re: Pajączki-żylaki... 7 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Maść antyżylakowa Varive to kompozycja na między innymi likwidację uczucia ciężkości nóg oraz zapobieganie tworzenia się skrzepów krwi.

Jest w sprzedaży mnóstwo preparatów dających sposobność, aby przystopować tego charakteru skazę.

Wstąpcie na poniższą stronę: http://varive.pl/.

Żywica cedrowa, a także wyciąg z motylicy to zaprawdę znakomite substancje czynne.

Żylaki są niebywale uprzykrzoną chorobą, dlatego warto jej zapobiegać.
polemika2
Posty: 5
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21721
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 10 mies. temu  
Ja też już mam te cholerstwa, ale mi w aptece babka powiedziala, że żadne masci i tak nie pomaga. Lekarka z kolei powiedziala, że nie da sie w 100% skutecznie temu zapobiec ;/ Bez sensu, a tabletek to ja nie chce łykać. Uprawiam sporty itp. a i tak to nie wystarcza.
fiołek
Posty: 107
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21847
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 5 mies. temu  
Jak najwięcej ruchu szczególnie jazda na rowerze, bieganie, a nawet spacery. Są jeszcze te pończochy uciskowe, ale też muszą być wymierzone i dobrze dobrane żeby sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzic.
Niki1983

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21850
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 5 mies. temu  
na takie coś pomoże leczenie laserowe
PXM
Posty: 33
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21901
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a), 2 mies. temu  
Problem niestety z żylakami jest taki, że zależne są od trybu życia/pracy itd. Więc nawet po bardzo drogim usuwaniu laserowym i tak zapewne, ze pojawią sie inne...
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21923
Re: Pajączki-żylaki... 6 lat(a) temu  
Dużo ruchu z tego co słyszałem pomaga, ale dużo zależy od uwarunkowań genetycznych.
Omen
Posty: 94
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21954
Re: Pajączki-żylaki... 5 lat(a), 12 mies. temu  
No coż. Taka jest uroda niektórych. Wiele osób ma skłononści do pajączków i żylaków Warto jest na pewno wprowadzić profilaktykę antyżylakową. Głównie zmianę trybu życia i pracy. Tak aby w przyszłóści uniknąć nieprzyjemnych skutków związanych z tymi dolegliwościami.

Dwa suplementy jakie również mogę polecić:
aescin
aesciner

Doustne.
www.tanie-leczenie.pl/zmeczone-nogi-i-zylaki.html
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/04/05 06:03 Przez DomiGr.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
Kardas Productions (Tworzenie stron www)
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając...
Polska obsługa prawna w Szkocji (Prawnicy i porady)
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w...