sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół1
TEMAT: Depresja poporodowa
#17578
Depresja poporodowa 10 lat(a), 3 mies. temu  
Mam pytanie odnośnie depresji poporodowej. Jak sobie z nią radzić i czy czas trwania tego stanu może być długi? Co mogę z tym zrobić? Będę wdzięczna za każdą radę. Pozdrawiam
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17603
Re: Depresja poporodowa 10 lat(a), 2 mies. temu  
Udaj się do swojego lekarza GP, porozmawiaj, a na pewno ci coś doradzi. Ale przede wszystkim pozytywne myślenie, wsparcie rodziny, znajdź sobie jakieś zajęcie które tobie sprawi przyjemność
Czesia
Posty: 155
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17636
Re: Depresja poporodowa 10 lat(a), 2 mies. temu  
Wiem, że to trudne chwile, ale istotną rolę odgrywa pozytywne myślenie i wsparcie rodziny, a przede-wszystkim męża Jak już koleżanka wspomniała wcześniej najlepiej zacząć coś robić co sprawi ci przyjemność
LitkaQ
Posty: 41
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17641
Re: Depresja poporodowa 10 lat(a), 2 mies. temu  
Przede wszystkich wsparcie ze strony rodziny/partnera/przyjaciol.
Niech sie upewnia, ze kazdego dnia bedziesz miala "chwile dla siebie".
Porozmawiaj z GP, poszukaj wsparcia na forum dla mlodych mam z depresja....

Najwazniejsze, zebys nie trzymala wszystkiego w sobie!
Kama76
Posty: 34
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#17661
Re: Depresja poporodowa 10 lat(a), 2 mies. temu  
witaj mam nadzieje ze sobie jakos juz poradzilas ale jesli nie to tak jak wczesniej ci radzono koniecznie idz do GP. Moja przyjaciolka mia la depresje pol roku temu, poszla do GP I dostala jakies leki do tego umowila sie z mezem ze jeden dzien musi miec dla siebie aby odetchnac I co druga noc musi przespac cala (nie karmila piersia) I naprawde duzo jej to pomoglo. Zycze powodzenia bycie mama to piekna ale I okropnie trudna sprawa.
Elkabelka
Posty: 7
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#22000
Re: Depresja poporodowa 5 lat(a), 11 mies. temu  
Jakby ktoś z Was szukał pomocy psychologicznej, to warto wiedzieć, że jest opcja, żeby umówić się na wideo rozmowę z psychologiem. W Psychomedic oferują takie usługi, można się umówić na wizytę za pośrednictwem strony internetowej, działają też w weekendy.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

PurpleParking
PurpleParking
PurpleParking jest największym w Wielkiej Brytanii systemem...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Pozostałe oferty

Norfolkline Norfolkline
Z Anglii (Dover) do Francji za 19 GBP. Połączenia...
Tooled-up Tooled-up
Sklep oferuje szeroką gamę produktów motoryzacyjnych,...
eDreams eDreams
eDreams jest wiodącym internetowym biurem podróży w...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....