sobota, 20 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje na temat brytyjskiej służby zdrowia - lekarz rodzinny, dentysta... Kwestie dotyczące porodu i dziecka w UK. Rodzina na emigracji
W dół12
TEMAT: Problem z rozstepami
#20158
Re: Problem z rozstepami 8 lat(a) temu  
No ok, a ktoś orientuje się ile takie zabiegi moga kosztować?
karolcia
Posty: 336
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#20206
Re: Problem z rozstepami 8 lat(a) temu  
Biorąc pod uwagę, że takie zabiegi trzeba by powtarzać kilkukrotnie, to pewnie niemało.
W PL to tak myślę, że zamknie się w przedziale 500-1,500zł, oczywiście bez promocji.

Naturalne sposoby nic tu nie zdziałają, co najwyżej przyspieszą ich wybielenie.
Nawet takie zabiegi nie usuną ich do końca, jeżeli ktoś ma tendencję do utraty kolagenu w skórze (zależy to od genetyki) to nawet po zabiegach mogą ponownie wyskoczyć po jakimś czasie.
Niestety, taki urok naszych ciał
bufftor
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21675
Re: Problem z rozstepami 7 lat(a) temu  
Dokładnie. Jeśli chcecie wykonać taki zabieg w UK musicie liczyć się z bardzo wysokim kosztem O wiele taniej będzie zapisac się na coś takiego włąsnie w Polsce ( bardzo wiele osób tak właśnie robi....)

Proponuje zapisać się na zabieg laserowy:
[Link został usunięty]

Sama latałam na to do Warszawy.
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2017/04/10 15:07 Przez kwiatuszek.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21709
Re: Problem z rozstepami 6 lat(a), 11 mies. temu  
Idzie coś zrobić z rozstępami poza ingerencja lasera?
Maciekowski

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21939
Re: Problem z rozstepami 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Ja rozstępy usuwałam w klinice Elite w Warszawie, wzięłam urlop w pracy, dzieciaki zostawiłam z mężem i pojechałam na konsultację do Polski. Zaproponowali mi laser fraksel i karboksyterapię, to polega na  ostrzykiwaniu wybranych partii ciała CO2, efekty mega, zabieg laserem troche bolal ale wytrzymałam, jestem bardzo zadowolona i w końcu bez skrępowania zakładam strój kąpielowy. Ceny oczywiście dużo bardziej przystępne, niż w UK.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21940
Re: Problem z rozstepami 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
magda906 napisał:
Ja rozstępy usuwałam w klinice Elite w Warszawie, wzięłam urlop w pracy, dzieciaki zostawiłam z mężem i pojechałam na konsultację do Polski. Zaproponowali mi laser fraksel i karboksyterapię, to polega na  ostrzykiwaniu wybranych partii ciała CO2, efekty mega, zabieg laserem troche bolal ale wytrzymałam, jestem bardzo zadowolona i w końcu bez skrępowania zakładam strój kąpielowy. Ceny oczywiście dużo bardziej przystępne, niż w UK.

Czy taki zabieg jest bolesny? Ja mam bardzo duże rozstępy na udach i brzuchu, nie wygląda to zbyt estetycznie, chciałabym się pozbyć w końcu tego problemu.
grazyna45
Posty: 13
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21941
Re: Problem z rozstepami 6 lat(a), 1 Miesiąc temu  
Zabieg nie jest bolesny, mogłabym porównać odczucia do ukąszenia komara, trzeba przejść około5-10 sesji, żeby były widoczne efekty, opłaca się przyjechać do Polski, nawet z kosztami podróży wychodzi taniej, niż w UK, tyle, że trzeba poświęcić na to sporo czasu.
magda906
Posty: 19
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21945
Re: Problem z rozstepami 6 lat(a) temu  
Nie liczcie na to,że uda się Wam pozbyć rozstępów za pomoca kremów Kremy takiego dobrego działania jeśli chodzi o to nie maja. Jeśli chcecie rzeczywiśćie pozbyc sie rozstępów to polecam zabiegi takie jak;
laser
dermapen
ewentualnie karboksyterapia

Najlepiej poleciec na to do Polski bo w UK jest drogo.
beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/
DomiGr
Posty: 185
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2018/04/03 06:42 Przez DomiGr.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Konsultantka Avon w UK
Będąc konsultantką Avon nie musisz biegać z katalogami. Kupujesz...

Sindbad Travel
Autokarem po Europie, Wielkiej Brytanii i do Polski tanio,...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...

Pozostałe oferty

TŁUMACZENIA przysięgłe (Tłumacze)
Tłumaczenia przysięgłe akceptowane przez konsulat;...
UK Office Direct UK Office Direct
Oferujemy ponad 25.000 produktów biurowych w niskich...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...