wtorek, 23 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum regionalne: North-West - stolica regionu: Liverpool/Manchester.
Greater Manchester (Bolton, Manchester, Oldham, Rochdale, Salford, Stockport, Tameside, Trafford, Wigan), Merseyside (Liverpool), Cheshire (Halton, Warrington), Cumbria (Carlisle), Lancashire (Blackpool, Blackburn with Darwen, Lancaster) i okolica...
W dół1
TEMAT: Czytacie jeśli tak to co?
#19489
Czytacie jeśli tak to co? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Kto lubi czytać i czy czytacie bardziej angielskie książki pracę czy szukacie głównie polskich. Od pewnego czasu zacząłem kupować książki w polskiej księgarni rewolucja i muszą przyznać, że nie wiedziałem do tej pory, że gdzieś w UK jest tyle polskich książek w jednym miejscu.
Macie inne tego typu miejsca?
Poszek
Posty: 10
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19490
Re: Czytacie jeśli tak to co? 8 lat(a), 8 mies. temu  
Też bardzo dużo czytam i też raczej polskie ksiązki (angielski jeszcze nie na tym poziomie żeby czerpać przyjemność z czytania) w zasadzie księgarnia rewolucja jest mi znana i mogę ją polecić tym, którzy szukają dobrej poslkiej literatury, ale nie tylko mój ostatni zakup - http://www.rewolucja.co.uk/produkt/wielkie-dni-malej-floty-5304880
Gaho
Posty: 15
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19628
Re: Czytacie jeśli tak to co? 8 lat(a), 7 mies. temu  
Ja wolę księgarnie internetowe bo wszystko dostarczają mi do domu i mam święty spokój, nie muszę latać po sklepach, a wiadomo też jak jest z dostępnością polskich produktów w UK - różnie. Rewolucja jest dobra pod tym względem bo ma ogromny wybór książek i to nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci, co akurat dla mnie jest bardzo ważne.
nataliar
Posty: 4
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE

alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Pozostałe oferty

Foto.com Foto.com
Wywołaj swoje zdjęcia bez wychodzenia z domu! FOTO.com...
Wózki widłowe, maszyny budowlane (Praca stała i dodatkowa)
Praca stała i dodatkowa. Szukasz pracy, podnieś swoje...
TaxTip Ltd (Księgowość)
Firma TaxTip Ltd zlokalizowana w poludniowym Londynie...
alt Studia Online - Wyższa Szkoła Lingwistyczna (Szkoły / Kursy / Korepetycje)
WSL oferuje wszystkim Polakom na Wyspach możliwość nauki...