czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Dyskusje dotyczące prawa i spraw urzędowych. Wypełnianie brytyjskich formularzy i wszelkie inne kwestie formalnościowe.
W dół1
TEMAT: Gwarancja na sprzety domowe
#19051
Gwarancja na sprzety domowe 9 lat(a), 3 mies. temu  
Czy orientuje się może ktoś na jaki okres jest standardowa gwarancja tutaj? Mam sprzęt który padł kompletnie po 3 miesiącach użytkowania i chciałbym wiedzieć czy mam prawo go zwrócić, bo nie jestem do końca pewien.
specjalista

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19071
Re: Gwarancja na sprzety domowe 9 lat(a), 3 mies. temu  
Standardowa gwarancja to rok. Na niektóre rzeczy nie ma gwarancji i jest informacja przy zakupach, że nie możliwości zwrotu. Natomiast jeżeli jest to jakieś agd czy cos takiego to nawet jak pójdziesz dzień przed datą końcową z zepsutym sprzętem to powinieneś otrzymać 100% zwrot za sprzęt który się nie sprawdził.
Kowboj

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19085
Re: Gwarancja na sprzety domowe 9 lat(a), 2 mies. temu  
Jak w przeciagu trzech mcy to poiwinno sie kwalifikowac pod zwrot lub wymiane. Zreszta jak kiedys kupilem drukarke w argosie i po 11 m cach mi sie rozleciala to tez mi zaoferowali kase lub wymiane na nowa.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19124
Re: Gwarancja na sprzety domowe 9 lat(a), 2 mies. temu  
Wszystko zależy też od polityki firmy, ale jakby nie patrzeć to rok jest taką standardowa gwarancją i wystarczy rachunek żeby ubiegać się o zwrot lub wymianę.
Wiolka909
Posty: 22
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry1
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Expert Claims
Specjalizujemy się w odszkodowaniach powypadkowych. Podejmujemy...

Holy Tours
Polskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Holy Tours powstało z...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

Polska apteka internetowa w UK
Polska apteka internetowa w UK FamilijnaPolska apteka internetowa...

Pozostałe oferty

Hostelbookers Hostelbookers
Niedrogie zakwaterowanie na całym świecie bez opłat...
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
thetrainline thetrainline
System rezerwacyjny, oferujący bilety kolejowe na...
Columbus Direct Travel Insurance Columbus Direct Travel Insurance
Wiodąca firma ubezpieczeniowa specjalizująca się...