piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






CRANN-TARA Klub Fantastyki w Szkocji zaprasza
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół123
TEMAT: CRANN-TARA Klub Fantastyki w Szkocji zaprasza
#11048
Re: CRANN-TARA Klub Fantastyki w Szkocji zaprasza 12 lat(a), 5 mies. temu  
Niunia napisała
Tak sie tylko śmieje bo po wypowiedziach takich ideologicznych to na kaznodzieja byś sie nadawał
Przyznam, że przez mój lekko zwichrowany caban przetoczyło się wiele pomysłów na karierę, jednakże kler nigdy nie był celem moich zainteresowań. Jakkolwiek, komplement został doceniony

arkadius napisał
Lepiej by było gdybyście cos na tej swojej stronie robili bo po co ludzie mają sie na niej rejestrować skoro i tak sie nic nie dzieje?
Tak się już od kilku postów zastanawiałem, czy aby na konkurs na Trolla roku przypadkiem nie wpadłem. Co się zaś tyczy Twojej wypowiedzi, to muszę przyznać żeś szybko uporał się z 883 postami w tak krótkim czasie. Mogłoby być ich zapewne więcej gdyby na świecie było mniej malkontentów oraz gdyby nasze forum nie było przeznaczone do zrzeszenia ludzi zainteresowanych fantastyką oraz gdybyśmy mieli wątki na tematy bardziej prozaiczne takie jak: podatki, poradnik młodych mam czy sprawozdania sportowe - te jednak mają swoje miejsce na innych forach/portalach.

Podsumowujmy to pozytywnym akcentem:
Kołodziejczyk napisał
Ja tam popieram takie inicjatywy a Polacy za bardzo skupiają się na nadgodzinach niż na życiu i korzystaniu z przyjemnościNiniejsza wypowiedź jest świadectwem, że jest wciąż nadzieja w ludziach. I tego się trzymajmy

Pochodnie w Górę

Ophin

Ophin

Ostatnio zmieniany: 2011/10/31 11:13 Przez .
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11362
Re: CRANN-TARA Klub Fantastyki w Szkocji zaprasza 12 lat(a), 4 mies. temu  
Ale nie każdy lubi grać w gry planszowe
Kołodziejczyk

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11395
Re: CRANN-TARA Klub Fantastyki w Szkocji zaprasza 12 lat(a), 4 mies. temu  
A kto twierdzi, że nasza inicjatywa ograniczona jest tylko do planszówek?


Ophin

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#11826
Re: CRANN-TARA Klub Fantastyki w Szkocji zaprasza 12 lat(a), 4 mies. temu  
Z planszówek to lubie eurobiznes tak na marginesie więc jak ktos wpadnie na pomysł założenia takiego klubu to może się przyłącze
Johnny Bravo

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry123
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Empire Traininig Services
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki, Wywrotki, Walce,...

Express Bus
EXPRESS BUS Podkarpacie to firma transportowa z wieloletnią...
Emano
Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy - książki, kodeks,...

Forklift Training School
Kursy i szkolenia na wózki widłowe w Wielkiej Brytanii - Forklift...

Pozostałe oferty

GORDON AND THOMPSON SOLICITORS (prawnicy)
Doświadczony zespół prawników z polsko-języczną obsługą...
DK Books DK Books
Oferujemy ponad 1500 wysokiej jakości ilustrowanych...
Emano Emano
Materiały szkoleniowe na brytyjskie prawo jazdy -...
Promod Promod
Promod jest jedną z czołowych firm z branży...