czwartek, 28 marca 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12
TEMAT: Oś czasu? WTF?
#13404
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
Pawel napisał:
szkot_77 napisał:

Calkiem dobre i darmowe narzędzie sluzace do autopromocji. Jak robisz cokolwiem na czym powiedzmy zalezy ci zeby pokazac szerszej grupie ludzi np. zakladasz fan page i juz...

A ja myślałem, że to głównie do gry w Farmville i do "aktualizacji statusów". W życiu nie widziałem takiego fejsbókowego fanpejdża, a może po prostu nie kojarze. Zwykle tylko te wall'e z głupotami, które mnie bardzo odstraszają. W sumie, to nawet używam pluginu do browsera, który blokuje, te nachalne linki z serwisów społecznościowych.


Sami ładnie podsumowaliście rolę facebooka i w tym cała jego sila
- jedni graja w gry
- inni chwala się tym że się zaręczyli
- inni do promocji swoich usług
Wiewióra

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13409
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
Bo o to chodzi. Dla jednych to zabawa a dla tych którzy chca wiecej potezne a do tego bezplatne narzędzie do promocji lub autopromocji.
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13502
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
Pomysleć tylko że taki koleś stworzył coś takiego Oglądaliście film Social network? - o początkach facebooka
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13506
Re: Oś czasu? WTF? 12 lat(a) temu  
Michał Michałowski napisał:
Pomysleć tylko że taki koleś stworzył coś takiego Oglądaliście film Social network? - o początkach facebooka
Nie ogladalem ale powracajac do tematu, z oporami, ale przelaczylem sie tez na timeline. Nawet nie taki straszny...
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13592
Re: Oś czasu? WTF? 11 lat(a), 12 mies. temu  
Obejrzyj bo fajny film a ja już nie zamierzam rejestrować się w innych serwisach
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14015
Re: Oś czasu? WTF? 11 lat(a), 10 mies. temu  
Jak się dłużej używa tej osi czasu to jest to nawet pomysł trafiony
Jezus

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14242
Re: Oś czasu? WTF? 11 lat(a), 9 mies. temu  
Do wszystkiego można sie przyzwyczaić. Pamiętacie jak ludzie wyśmiewali śledzika na nk?
Wiewióra

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#14409
Re: Oś czasu? WTF? 11 lat(a), 9 mies. temu  
Z czasem zauważam że nk jest dla nastolatków
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


TONIO MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE
TONIO - Przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do Polski i z...
alt
Vesa Beauty
Sklep internetowy z polskimi kosmetykami naturalnymi, zdrową...

m-shop.eu
Kosmetyki dla kobiet, dzieci i mężczyzn, Szeroki wybór kosmetyków...

Kupdom
Oferujemy pełny zakres usług w zakresie zakupu nieruchomości w UK....

Pozostałe oferty

alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Best Western Best Western
Best Western to renomowana sieć hoteli zlokalizowanych...
Purple Parking Purple Parking
Rezerwuj parking na lotniskach w Wielkiej Brytanii nawet...