czwartek, 25 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
#12488
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
A podsumowując Panią LOLE SPAM to jednak nie wyszła reklama co?
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12502
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 3 mies. temu  
ani troche nie wyszla. A lola wcale nie zalozyla profilu pt to zeby zaspamowac, haha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12561
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
hahaha nie no skąd przecież jest aktywna na forum
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12604
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
no ja tez zaluje, ze nie mam tyle czasu co wy, zeby sprawdzac forum co chwile wiec nie rozumiem tego calego waszego spamowania...
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12605
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
a tak by the way.. Znalazlas juz ten cudowny numer do polski czy dalej trwasz przy swoim?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12614
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
oczywiscie, ze w koncu musialam sie zdecydowac:) i jestem delight ze swojego wyboru:)
a co pewnie teraz bys jeszcze chcial moj numer telefonu
poza tym mi nie zalezy na zawladnieciu nad forum...lub 1000 postow itp...
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12615
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
zreszta tak teraz patrze, a tu reklama delight mobile 3p na komorki do polski jak bykiem na stronie polemi po lewej stronie...moze jednak poprosze ich o zaplate za moja promocje, wam tez sie nalezy, bo topik gorzeje...a reklamy jak do tej pory zaden z was nie zauwazyl
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12622
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Bo do umieszczania reklam na stronie www sluza ramki a nie forum
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12658
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
dokladnie zgadzam sie z Toba w tym przypadku, ja tylko sie podzielilam informacjami... a, ze niestety nie mam takiego stazu na forum jak kolega, to tak jakos przez przypadek oskarzono mnie o conieco...pewnie tak samo bylo w sredniowieczu z czarownicami
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12667
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Jest taka aplikacja na iPhona. Nazywa sie qype. Mapa restauracji i innych. Generalnie kazdy kto ma jakis biznes moze sie tam wpisac do rejestru i byc widzialnym dzieki temu. Kazdy uzytkownik moze tez napisac recenzje na temat tego co sadzi o danym sklepie, hotelu, restauracji itp. Czytalem recenzje "klienta" restauracji i wyobraz sobie ze rzekomy klient dokladnie omowil restauracje, menu, ceny wychwalajac oczywiscie pod niebiosa w.w. Jak by tego malo to wyzej wymieniony zachwycony klient udzielil dokladnych (jakoscia i dokladnoscia oddajace dyrektywy z google lub nawigacji sat.) wskazowek jak do tejze restauracju dojechac. Widzisz zbierznosc?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...
alt
PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Oferta specjalna)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej Brytanii,...

Eagle Transport
Firma z międzynarodową licencja transportową oraz członek...

Pozostałe oferty

Expert English (Szkoły, kursy, korepetycje)
Czy potrzebujesz mówić lepiej po angielsku do pracy lub...
PUMA PUMA
PUMA to znana światowa marka i jeden z wiodących sklepów...
Novatech Novatech
Novatech to jeden z wiodących sklepów komputerowych w...
Empire Traininig Services (Szkoły i kursy)
Kursy i szkolenia na maszyny budowlane - Koparki,...