piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |






Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
Rozmowy na temat komputerów, telefonów, sprzętu elektronicznego. Internet i budowa stron www. Problemy, pytania, porady i oponie...
W dół12345
TEMAT: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski?
#12675
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
hahahahah...wiesz chyba za duzo kryminalow sie naczytales!
o ile dobrze pamietam, to podalam stawki na telefon i co dostaniesz, nie wiecej informacji niz na ich stronie: www.delightmobile.co.uk/,
poza tym tyle mi sie udalo dowiedziec od znajomych, a potem sama przyjzalam sie ofercie i faktycznie jest najtansza na rynku w UK, wiec czemu Polacy maja przeplacac jak moga tak tanio dzwonic...to byla moja intencja, a ze ty sie doszukujesz jakies zbrodni, to juz inna sprawa...

to co lubisz Sherlocka Holmesa? daj mi namiary na twoja dziewczyne, to moze jej szepne by ci jakas rozrywke na walentynki zorganizowala, oprocz gotowania
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12676
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Jak by zona sie dowiedziala o mojej "zekomej dziewczynie" mialbym problem, hahaha, a poz tym ja zajmuje sie gotowaniem, nie ona
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12727
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
no masz racje...nie wspominajac proby wyludzenia mojego numeru telefonu:P, poza tym pewnie juz wiesz, ze kobieta w furii jest zdolna do wszystkiego...wiec teraz rozumiem dlaczego ty gotujesz
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12862
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
ze tak sie wetkne w rozmowe, ktora juz zeszla na inne tematy, znalazlem przez przypadek te forum i temat, no i zamowilem te karte z delighta, bo kolezanka tak zachwalala i musze przyznac, ze oferty ich sa dla mnie bomba i dzialaja jak napisane z dobrym zasiegiem, odpukac:P nie mowic o tym, ze wszystko pieknie po polsku na ich stronie (www.delightmobile.co.uk/?=PL)...ze sie przyznam moj angielski to jeszcze nie doszlifowany mimo wielu lat na wyspach...wiec krotko i zwiezle thanks Lola:)
Kubus Puchatek
Posty: 1
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12881
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Pytanie do moderacji - czy mozna sprawdzić IP urzytkownika? bo zastanawia mnie czy Lola i Kubus Puchatek to nie jednak osoba
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12889
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
U ciebie w przegladarce Michal tez wskakuje tu reklama Delight Mobile po lewej stronie?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12892
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
Nie, jakieś ubezpieczenia. Widocznie wchodziłeś na tą stronę i dlatego teraz widzisz ich reklamę bo google coraz lepiej dopasowuje reklamy do użytkowników
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12893
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 2 mies. temu  
A dwa ze w jednym z ostatnich postow byl wklejony link wiec pewnei dlatego...Szpiegowskie google....hahaha
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#12973
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
W sumie te reklamy z google też wyświetlają się zgodnie z tematyką strony ale w takim wypadku to też powinienm widzieć tą reklamę co ty a jednak jej nigdy nie widział - może raz ale nawet nie pamiętam jak wygląda tak więc bardziej stawiałbym na szpiegostwo google
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#13044
Re: Jak najtaniej dzwonic na komorki lub stacjonarne do Polski? 12 lat(a), 1 Miesiąc temu  
hahaha...no jakie dochodzenie, widze chlopcy sie nudza:) bardziej byscie sie postarali:P a tak w ogole ja tez caly czas widze ta reklame delighta, wiec sama jestem ciekawa jak to dziala co prawda ich strona lepiej wyglada niz te brzydkie bannery!
@Kubus Puchatek, no ciesze sie, ze jestes zadowolony:)
@Michal, pisze sie użytkownika
Lola
Posty: 31
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12345
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Furniture4less
W naszym sklepie Furniture4Less.eu znajdziesz dokładnie to, czego...
DFDS Seaways
DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą morską...

Sami Swoi
Szukasz certyfikowanej firmy, laureata prestiżowej nagrody...

Mobi-Travel Ltd
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mobi-travel.com....

Pozostałe oferty

DFDS Seaways DFDS Seaways
Masz auto i wybierasz się do Polski? Wybierz relaksującą...
JK Advice Centre (Doradztwo)
Coronovirus - straciles prace? Nie masz na czynsz, rate...
mytyres.co.uk mytyres.co.uk
Czołowy sprzedawca internetowy opon w Europie....
Suncamp Holidays Suncamp Holidays
Suncamp holiday oferuje ponad 280 kempingów w 15 krajach...