piątek, 19 kwietnia 2024
Portal Informacyjny w UK, Wielkiej Brytanii | Polish Community Online in the United Kingdom

r e k l a m a  |





Forum zarówno dla profesjonalistów jak początkujących fotografów. Zadawaj pytania, publikuj swoje prace i oceniaj zdjęcia innych!
W dół12
TEMAT: Dobry aparat?
#18193
Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Możecie polecic jakiś dobry aparat, ale niezbyt prze kolorowany i nie drogi. Chodzi o robienie zdjec rodzinie na jakiś wypadach itp. takze nic profesjonalnego. Szukam czegoś dobrego i wytrzymalego.
misia
Posty: 150
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18194
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Zalezy jakie masz oczekiwania, ale skoro zakladasz ze nie chcesz nic drogiego i "wyczynowego" to przyjzal bym sie sony, nikon coolpix albo samsung. Cos napewno wybierzesz..
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18195
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Polecam NIkona D5200 Sprawuje sie doskonale
GregskiUK
Posty: 8
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18196
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Sprawuje sie owewszem, ale do robienia "zwyklych" fotek to sporo za duzo a podrugie cena £400+ to tez nie jest cos taniego Jakie masz szkło do niego?
szkot_77
Moderator
Posty: 1563
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18209
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 8 mies. temu  
Ja mam olympusa i jestem zadowolony. Mały, poręczy, nie drogi, a zdjęcia robi super wiec nie widzę potrzeby kupowania lustrzanek i jakiś ogromnych aparatow z kosmicznymi obiektywami
someone
Posty: 131
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#18779
Re: Dobry aparat? 9 lat(a), 4 mies. temu  
Ja mam nikon coolpix i jestem zadowolona Zdjęcia wychodzą dobrze zarówno w pomieszczeniu , jak i na dworze. Możliwość przybliżenia obrazu zdaje świętnie egzamin. Aparat można ustawić na automatyczną obsługę, co bardzo ułatwia życie jeśli się nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w fotografowaniu. Aparat jest poręczny i lekki w miarę
viola_
Posty: 32
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#19470
Re: Dobry aparat? 8 lat(a), 9 mies. temu  
Ja ostatnio kupiłam Panasonica Lumix DMC-GF http://aparaty-cyfrowe.itanie.eu/artykul-panasonic-lumix-dmc-gf6.html. Dla mnie jest to super połączenie aparatu kompaktowego i lustrzanki.doskonale sprawdza się na rodzinnych imprezach i wycieczkach
Katie
Posty: 2
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Ostatnio zmieniany: 2015/07/26 17:37 Przez Katie.
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21410
Re: Dobry aparat? 7 lat(a), 7 mies. temu  
Jaki aparat polecilibyście w przypadku profesjonalnych zdjęć. Tak żeby w duzym przyblizeniu zdjecie nie wyglądało na rozmazane lub niewyraźne?
Ania Zdebska

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21725
Re: Dobry aparat? 6 lat(a), 11 mies. temu  
Zacząłem myśleć wlaśnie o jakimś dobrym aparacie, ale czy nie myslicie, że lepszy i bardziej funkcjonalny byłby jakis dobry telefon z porządnym aparatem?
Zakręty

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
#21821
Re: Dobry aparat? 6 lat(a), 7 mies. temu  
Tych telefonów jest teraz do groma i w sumie to aparaty poszły trochę w odstawkę, nie macie takiego wrażenia. Każdy biega z iphonem albo jakimś nawet smartwatchem, a apart to taki nie poręczny.
Lilli

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 
Do góry12
Moderatorzy: kwiatuszek, szkot_77

PASAŻ POLEMI - OFERTY SPECJALNE


Kardas Productions
Zajmujemy się promocją firm w social media, pomagając naszym...

Polska obsługa prawna w Szkocji
Dallas McMillan jest renomowaną firmą adwokacką w centrum Glasgow,...
alt
Paczki do Polski - AngliaPolska.pl
✔️ Paczki z Anglii, Szkocji, Walii do Polski £23.99 za 24.5kg -...

HOUSE
Firma HOUSE oferuje okna, rolety, drzwi, materiały budowlane oraz...

Pozostałe oferty

RatesToGo RatesToGo
Szukasz taniego noclegu? rezerwuj do 28 dni wcześniej z...
Tłumacz Przysięgły UK (Biuro)
Tłumaczenia pisemne certyfikowane wg wymogów brytyjskich...
JML Direct JML Direct
Oferujemy szeroki wybór artykułów gospodarstwa domowego,...
alt PerfectBodyShape.co.uk - Suplementy diety UK (Sport - sklepy i usługi)
PerfectBodyShape.co.uk to sklep interentowy w Wielkiej...